איפאה

איפאה

הקודם   1 2 3   הבא
עץ איפאה הוא עץ שגדל באזור דרום אמריקה, נהוג לחלק את עצי האיפאה לסוגים שונים של איפאה  יש איפאה שמפיין, יש איפאה טבקו ועוד . עצי האיפאה הם עצים גבוהים, קשיחים, חזקים  ובעלי צבע כהה . עץ איפאה הוא עץ המתאפיין בחוזק ובקשיחות ולכן יש  שימוש רב בעצי איפאה לשם ייצור דקים, ייצור רהיטי עץ,  בניית גשרי עץ, בניית  משטחי עץ ועוד.
בישראל יש שימוש רב בעץ איפאה לשם בניית דקים.  דקים העשויים מעץ איפאה הם דקים עמידים לאורך זמן שלא  ניזוקים מפגעי מזג האוויר. היתרון של דקים העשויים מעץ איפאה הוא העבדה שעץ איפאה  לא זקוק לתחזוקה כלשהי זאת בשל  קשיחות העץ ועמידותו בפניי פגעי מזג האוויר. אך למרות זאת מומלץ לצבוע את העץ  אחת לשנה כדי לחדש את מראה העץ .

היתרונות של רהיטים העשויים מעץ איפאה
• רהיטים ,דקים, ומוצרי עץ העשויים מעץ איפאה יש להם מראה יוקרתי ומפואר
• רהיטים ודקים העשויים מעץ איפאה הם עמידים לאורך שנים רבות , ואינם נפגמים מנזקי מזג האוויר השונים.
• רהיטים ודקים העשויים מעץ איפאה אין צורך לתחזק אותם כדי לשמור על איכותם  והדבר היחיד שיש לעשות הוא לשמן את עץ האיפאה כדי להחזיר לו את המראה שלו. 
החסרון של  עץ האיפאה הוא העובדה שמדובר בעץ יקר . אם אתם רוצים להתקין בביתכם דק העשוי מאיפאה או רהיט כלשהו העשוי מעץ איפאה אנו ממליצים  לכם לפנות לחברת איפאה,  החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי עץ איכותיים לבית ולחצר. בין השאר  תוכלו למצוא בחברת איפאה דקים , פרגולות, רהיטי  עץ,  ועוד מוצרי עץ שכולם מיוצרים ברמת גימור גבוהה.