רהיטים

רהיטים

משמעות תוספת ריהוט לבית

ריהוט לבית הוא כמו בגד לגוף. בדיוק כשם שבגד עשוי להשפיע על המראה של האדם, כך גם ריהוט לבית עשוי להשפיע על ההתרשמות של אנשים מהבית, על האווירה ועל איכות תוצאות העיצוב. בית מבפנים הוא בעיקר קירות, חלונות וחלוקה פנימית, אך כאשר משכילים לשלב בו תוספות נוי, כאשר משכילים לשלב בו ריהוט בטוב טעם, כאשר משכילים לשלב בין סט כורסאות לצד ספת יחיד, כאשר משקיעים בריהוט עבור הגינה, כאשר מודעים להשפעה שיש לתוספות הקטנות- בקלות ניתן ליצור את השוני הנחוץ, בקלות ניתן להפיק מהבית אווירה ייחודית, נעימה ומזמינה.

 

מבחר

עבור כל אותם אנשים שמאמינים בעיצוב, אוהבים עיצוב ורוצים להפוך את הבית שלהם למקום שישרה תחושה טובה- למקום שיגרום להם לחייך כל בוקר מחדש, במיוחד עבור כל אותם אנשים פתחה חברת איפאה את גלריית הבית בנס ציונה. בגלריית הבית, (ובחנויות המובחרות), אתם מוזמנים ליהנות משלל ריהוט משלים לבית, לצד ריהוט עיקרי. באיפאה תמצאו מבחר מרהיב של ויטרינות, שולחנות וכיסאות אוכל, תוספות לאמבטיה, עיצובים לגינה, מבחר אקססוריז מוקפד, גופי תאורה, מגוון מתלים, כדים, פסלים ועוד.

 

תוספת נגיעה עיצובית

אם גם אתם מבקשים לרענן את מראה הבית, אם גם אתם מבקשים לטפל בנישה מסוימת ע"י עשייה מינימליסטית, אם גם אתם מבקשים להתרגש משילוב נכון שבין רהיט או אקססוריז לפינה בבית- אתם מוזמנים להגיע, להתרשם, להתאהב ולמצוא את הפריט אותו חיפשתם- מוזמנים להתחדש עם ריהוט לבית איכותי, מוקפד ושנע על הסקלה שבין מודרני לכפרי, עם ריהוט שמשדר חמימות ביתית לצד נגיעה עיצובית אלגנטית. ריהוט לבית מבית איפאה מבטיח התאמה מושלמת, התרגשות והנאה מהרכישה.

 

אודות

חברת איפאה התחילה את דרכה כחברה שמתמחה בבניה של עבודות עץ ייחודיות וכיום מעניקה מענה כולל עבור הלבשת הבית. בגלריית הבית שבנס ציונה היא מאגדת בטוב טעם מגוון פרטים מושקעים ומוקפדים וההשראה המרכזית מגיעה מהאזורים הרומנטיים של צרפת ואיטליה. איפאה מהווה בית חם לאדריכלים, סטייליסטים, מעצבים וחובבי עיצוב, מאמינה שנגיעה עיצובית קטנה יכולה להשפיע רבות על איכות התוצאה.

תת קטגוריות


לא נמצאו מוצרים