תאורה

תאורה

חשיבות עיצוב הבית

עיצוב הבית הנו שלב חשוב בסיום בנייה של כל בית ואף שלב שצריך ללוות לכל אורך הדרך וזאת כיוון שעיצוב הנו חלק מהותי מהתחושה שהבית מייצר, חלק מהחמימות הביתית- חלק ממה שהבית משדר ומכאן שעיצוב הבית משפיע לא מעט על חלק משביעות הרצון שלנו. כיוון שבית הנו מקום משמעותי ונמצאים בו רבות, חשוב לוודא שאכן התחושה תהיה נעימה ועל כן כאשר מדובר על עיצוב הבית יש לתת לכך את הדעת ולהיות רגישים לכל צעד וצעד.

 

בכול פינה

עיצוב הבית יכול להתייחס לחלוקת החדרים ולבחירת הצבעים של הקירות והריצוף, אך גם לכד שנמצא בזווית העין, לתוספת של מפת שולחן שמתכתבת עם הסגנון של המטבח, למתלה של המגבות שמעניק קונטרסטיות מעניינת, לגוון הכיסא שמשלים את הצמחייה שבמרפסת, לשעון הקיר הדקורטיבי שמושך את העין לנישה מסוימת וכדומה. חברת איפאה מתמחה בכל מה שנוגע לעיצוב הבית, הן של הפנים והן של החוץ ועל כן אם מבקשים למצוא מענה עיצובי עבור המטבח, מבואת הכניסה, הגינה, המרפסת או חדר האמבט- תהיו בטוחים שהיא כבר חשבה על הכול מראש והכינה מגוון איכותי ומוקפד של מגוון מוצרי עיצוב.

 

לבד או עם עזרה

את הבית ניתן לעצב לבד או לחלופין ע"י עזרה של מומחה כגון מעצב פנים. כאשר מגיעים אל גלריית איפאה שבנס ציונה ניתן ליהנות מעזרה מקצועית של עובדי המקום, ניתן להתייעץ עמם אל עבר הרכישה הנכונה ביותר עבורכם. אם גם אתם מעריכים עיצוב, מחפשים לרענן ולחדש מעט את הבית, מבקשים להתחדש עם מוצר שירחיב את הלב- מוזמנים להגיע, להתרשם, לשטוף את העיניים וכמובן שגם לבחור.

 

חברת איפאה

חברת איפאה מעניקה מענה כולל עבור הלבשת הבית באופן איכותי מוקפד ומתוך אהבה לתחום. החברה מקפידה על שירות אדיב, שואבת לא מעט השראה מהאזורים המרהיבים והרומנטיים של איטליה וצרפת וכיום מהווה בית עיצוב עבור אדריכלים ואוהבי עיצוב. חברת איפאה מאמינה שעל כל פרט להיעשות מתוך מחשבה, לאחר מחקר ושעל כל מוצר להיבחר מתוך התאמה, תשוקה וחיבור.

תת קטגוריות


לא נמצאו מוצרים