פריטי עיצוב

פריטי עיצוב

מתחם עיצוב הבית בדרך לשדרוג

כאשר מדובר על מתחם עיצוב הבית, אין להתייחס רק לעיצוב של הסלון או לעיצוב של מבואת הכניסה, כיוון שבית הנו תוצר של כלל החדרים, תוצר של כלל האווירה שהבית משדר. על כן אם מבקשים לחיות בבית שנעים לעין, אם מבקשים לחיות בבית חיוני שמעוצב בטוב טעם ושמקרין תחושה שהושקעה בו מחשבה והתוצאה פשוט נעימה לעין, הרי שיש לקחת בחשבון שיש להשקיע בכל חדר, פינה ורהיט. אין להירתע שההשקעה תהפוך למשימה, אלא יש להבין שכאשר נעזרים בשלל חפצי הריהוט של חברת איפאה, מהר מאוד נהנים ונשאבים לתהליך, כיוון שכך זה שנמצאים במקום אחד שמכיל מגוון שלם של ריהוט וחפצי אקססוריז מרהיבים שנעים על הסקלה שבין מודרני לכפרי.

 

תחושת רוגע

מתחם עיצוב הבית הוא המקום שאמור להשרות תחושה רגועה, נעימה, מזמינה, נינוחה וכמובן שמפרה את הדמיון ומעניקה השראה. על מנת להשיג כל זאת יש צורך ליצור מתחם איכותי ומושקע. על מנת לסמן וי על המשימה ניתן לבחור בתוספת של שידת עץ מעוצבת עבור מבואת הכניסה, ניתן להחליף את שולחן האוכל בשולחן אוכל עגול נפתח, ניתן להוסיף מדף ברזל אלגנטי, להוסיף מפה צבעונית על גבי השולחן, למקם פסל מקסים בערוגת הפרחים, לתלות מנורת קיר מרהיבה בחדר האורחים ועוד.

 

הנאה מהתהליך

כאשר מדובר על מתחם עיצוב הבית טוב לדעת שלא חסרות אופציות על מנת לבחור במגוון סיטואציות, לסמן הזדמנויות וכמובן ליהנות מהתהליך. כאשר מדובר על מתחם עיצוב הבית יש להבין שמדובר בחוויה שאמורים ליהנות ממנה. כיוון שאם אוהבים דברים יפים, מעריכים עיצוב מושקע ונהנים לדמיין את השינוי הגדול שתוספת קטנה עשויה להוסיף, בקלות ניתן להוסיף הרבה יופי וחן עבור מגוון נישות, בקלות ניתן לשחק בין המצב הקיים לבין השינוי שתוספות עיצוב עשויות לייצר.

 

אודות

חברת איפאה מהווה בית מוביל בתחום העיצוב, מספקת מגוון פריטי עיצוב מובחרים ובאופן כללי מתמחה בהלבשת בתים. החברה החלה את דרכה ביצירת עבודות עץ ייחודיות, אך עם השנים המשיכה איפאה להתפתח מתוך אהבה לתחום, כך שכיום היא שם דבר בתחום. בין היתר היא מציעה חפצי נוי, אקססוריז לאמבט, תוספות לפרגולה ועוד.

לא נמצאו מוצרים