גינה ומרפסת

גינה ומרפסת

כסאות לגינה צבעוניים ומרהיבים

כסאות לגינה מהווים תוספת שמצד אחד מאוד פרקטית ורצויה ומצד שני גם מאוד עיצובית, ועל כן חבל לפספס את ההזדמנות ולרכוש כיסא שרק ניתן לשבת עליו אך הוא אינו משתלב עם המראה הכללי של הגינה, עם השולחן ובאופן כללי לא תורם דבר ברמה העיצובית. על כן כאשר רוכשים כסאות לגינה יש לנצל את ההזדמנות ולזכור שכסאות לגינה נשארים לאורך זמן ועל כן מומלץ לרכוש בחוכמה.

 

מבחר

כסאות לגינה עשויים להגיע במגוון חומרים כאשר אחד החומרים המומלצים הנו ברזל שצבוע בחומר שעמיד ללחות וקורוזיה. בגלריית איפאה שבנס ציונה אתם מוזמנים ליהנות משפע של כסאות לגינה, כאשר הרוב הגדול מברזל, העיצוב השולט הנו קליל, מודרני אלגנטי ואילו הצבעיים בהירים ועליזים ונעים בין תכלת, סגול, קרם ואפילו אדום. מכאן שאם תמיד חלמתם לשתות כוס קפה לצד ריהוט גינה שנראה לקוח מכפר פסטורלי באיטליה, נראה שאתם קרובים להגשים חלום זה מבלי להרחיק יותר מידי ועוד בגבולות הארץ.

 

מקומות ייעודים

אין לטעות שכל הכיסאות שמוגדרים ככיסאות לגינה הם אכן מיועדים אך ורק עבור הגינה, ועל כן כאשר מדובר על כסאות לגינה שנמצאים בגלריית איפאה, טוב לדעת שהם גם מיועדים עבור תוך הבית- כך שאם אין לכם מקום במרפסת, וגינה כלל לא קיימת אך התאהבתם בכיסא גינה, אין זו סיבה לוותר עליו כיוון שתמיד ניתן לשלב אותו בחדר השינה, במבואת הכניסה וכמובן שבפינת האוכל.אם אינכם יודעים באיזו אופציה לבחור או באיזה סגנון, אין להתבלבל הרבה ולבזבז על כך זמן, אתם מוזמנים להתייעץ עם יועצי הגלריה, וכבר אתם בכיוון הנכון להבין מהי הבחירה שנכונה במיוחד עבורכם.

 

חברת איפאה

חברת איפאה נולדה מתוך אהבה לעיצוב ויצירה. מקור השם מגיע מהעץ הברזילאי האיכותי עמו עבדה לא מעט לאורך השנים. החברה מעניקה מענה כולל עבור כל מה שנוגע להלבשת הבית, וגלריית הבית שבנס ציונה מהווה בית מוביל עבור מעצבים, אדריכליים ושוחרי עיצוב. במקום תמצאו היצע מגוון של ריהוט לצד תוספות מוקפדות ואיכותיות כאשר הלוק הכללי הנו כפרי מודרני.

תת קטגוריות


לא נמצאו מוצרים