פינת אוכל

פינת אוכל כפרית עבור מגוון בתים

כאשר בונים בית אחת השאלות הגדולות היא באיזה סוג של פינת אוכל לבחור. כיום יש כ"כ הרבה מבחר כך שבקלות ניתן ללכת לאיבוד. עם זאת יש אופציה אחת שהיא תמיד אקטואלית, מקסימה, מעלה חיוך, משתלבת נהדר עם מגוון סגנונות ומשאירה רושם רב. מדובר על הסגנון הכפרי. פינת אוכל כפרית עשויה להשתלב באופן מושלם גם עם בית כפרי, אך גם עם בית בסגנון מודרני. לא פעם דווקא בתים שמייצרים תחושה מודרנית נקייה, בוחרים עבור פינת האוכל עיצוב כפרי, וזאת כיוון שמדובר בניגוד מעניין, אלגנטי שלרוב עושה עבודה טובה.

 

אופציות

ניתן להשיג פינת אוכל כפרית ע"י מגוון אופציות. ניתן לבחור בשולחן וכיסאות בעלי סגנון כפרי, ניתן לבחור בארונות מטבח כפריים, ניתן להוסיף נגיעה של לוק כפרי ע"י ארון צד או ארון נתלה, ניתן לשחק עם תוספות וכדומה. עם זאת אם משחקים בין שילובים יש להקפיד שההרמוניה תישמר וזאת על מנת להשיג את המראה הכפרי הרצוי באופן מקצועי.

 

תחושת חמימות ביתית

כיוון שהמטבח הנו מקום משפחתי שמאגד את כלל בני המשפחה, (אם בעת הכנת קפה ואם בעת הכנת ארוחה משותפת), יש לוודא שהוא יהווה מרחב שנעים לשהות בו, מרחב מזמין, חם וביתי. על מנת לענות על כל אותם פרמטרים יש להקפיד על עיצוב מסוים ועל כן בחירה של פינת אוכל כפרית סוגרת היטב את הפינה, מבטיחה את השגת התחושה הרצויה- תחושת חמימות ביתית. בבית איפאה אתם מוזמנים ליהנות מהיצע של פינת אוכל כפרית, כך שניתן לרכוש יחידת אחסון, פינת ישיבה, סט כיסאות או לחלופין רק שולחן בסגנון. כל פריט בנישה משדר מחשבה, ירידה לפרטים, דיוק וכמובן כפריות נעימה ופסטורלית. אם גם אתם מבקשים מראה שכזה, פשוט הגיעו, בחרו ותיהנו.

 

חברת איפאה

חברת איפאה התחילה את דרכה כחברה שמתמחה בבניה של עבודות עץ ייחודיות לפי הזמנה. עם השנים היא התפתחה וכיום היא יודעת להעניק מענה כולל עבור הלבשת הבית ומהווה בית לאדריכלים, סטייליסטים, מעצבים וחובבי עיצוב. כל פרט הנו מושקע ומוקפד וההשראה המרכזית מגיעה מהאזורים היותר רומנטיים של צרפת ואיטליה.

יש 23 מוצרים

  • Grid
  • List