כסאות וספסלים

כסאות אוכל בשלל סגנונות

כל מטבח צריך פינת אוכל וכל פינת אוכל צריכה כסאות. כיסא אוכל יכול להשלים באופן מושלם את עיצוב השולחן או לחלופין יכול להשלים את עיצוב השולחן באופן הרמוני אך מבלי ליצור מראה של "סט". כיום מתפתחת מגמה של רכישת כסאות אוכל מגוונת, כך שסביב אותו שולחן ניתן למצוא מגוון כסאות אוכל שונים. כל היופי שרוב כסאות האוכל מגיעים בגובה מושב אחיד ועל כן אין בעיה ליצור התאמות, אין בעיה לגוון ולשחק עם שילובים שונים. אצל איפאה תמצאו מגוון מדהים של כסאות אוכל, כאשר המכנה המשותף הוא שכלל הכיסאות בעלי סגנון מודרני כפרי, עשויים בהקפדה, מחומרי גלם משובחים ותוך ירידה לפרטים.

 

מבחר

אצל איפאה- בית לעיצוב, תמצאו כסאות אוכל בעלי משענת, ללא משענת, עם וללא ריפוד, כסאות בר ואפילו ספסלי כניסה. הצבע השולט הנו קרם כפרי אלגנטי, אך גם ניתן למצוא צבעי עץ טבעי לצד צבעים צבעוניים. רק לבחור ולצאת מרוצים, לצאת עם פינת אוכל משודרגת, איכותית ומעוצבת.

 

טיפ

יש לקחת בחשבון שכיסאות אוכל אינם רק חפצים פרקטיים, אלא גם אביזרי עיצוב לכל דבר. כסאות אוכל ממוקמים באחד המקומות החשובים בבית- בלב הבית. על כן יש לוודא שהם ישתלבו היטב עם העיצוב והאווירה הכללית של הבית וזאת על מנת לסגור את ההיבט העיצובי באופן כמה שיותר מוצלח. יועצי החברה של איפאה ישמחו לעזור גם לכם, ועל כן כאשר מגיעים לבחור כסאות אוכל, ניתן להגיע עם תמונה של המטבח הקיים, על מנת לבחור באופן מושכל את הכיסא הרצוי. לבסוף יש לדעת שכאשר רוכשים כסא אוכל באיפאה רוכשים איכות, רוכשים כיסא שישרת אתכם נאמנה לאורך השנים.

 

חברת איפאה

חברת איפאה מתפארת במתן שירות אדיב ומקצועי, מתפארת בגלריית התצוגה המרשימה שבנס ציונה וגאה להיות בית עבור מעצבים, אדריכלים וחובבי עיצוב. איפאה חושבת ויוצרת מתוך השפעות איטליה וצרפת הרומנטיות, מקפידה על סגנון ביתי חמים לצד סגנון מודרני כפרי. החברה החלה את דרכה בהתמחות בעבודות עץ ייחודיות ואילו כיום היא מעניקה מענה כולל עבור הלבשת הבית.

יש 25 מוצרים

  • Grid
  • List