כורסאות וספות

כורסאות ישיבה ומבחר מגוון

כורסאות ישיבה הם אומנם לא פרט חובה ותמיד ניתן להרכיב סלון ממערכת ישיבה של ספה זוגית פלוס ספה עבור שלושה אנשים, אך יחד עם זאת כאשר מוסיפים כורסת ישיבה בחלל הסלון או בחדר המשפחה, ישר מדובר על עיצוב הרבה יותר עשיר, מוצלח ומעניין. כאשר משלבים כורסאות ישיבה במראה הקיים של הסלון, ניתן לייצר תחושה של חמימות ואקלקטיות נעימה, במיוחד אם הכורסה אינה המשך ישיר של הסדרה.

 

אחד מול רבים

יש משהו מתוחכם במשחק של יחיד מול רבים, של ספת ישיבה שמיועדת עבור כמה יושבים מול כורסה שמיועדת את ורק עבור אדם אחד. כאשר משלבים תוספת של כורסאות ישיבה ניתן לחזק את תחושת הביתיות וגם ליצור אינטראקציה טובה יותר בין המתארחים בסלון, וזאת כיוון שכורסה הרבה יותר קל לשנע ממקום למקום, לסובב מעט וכדומה. כמו כן תוספת של כורסאות ישיבה מעשירה את פינת הישיבה ומשאירה רושם חיובי אצל האורחים.

 

אופן הישיבה

יש משהו בכורסאות ישיבה שמציעות אופי ישיבה שונה מאשר אופי הישיבה שספה רגילה מציעה. כאשר יושבים על כורסאות ישיבה ניתן לשחק עם התנוחה עד למיצוי אידאלי של תחושת הימרחות נעימה, ופה כאמור מדובר על עוד יתרון שמעמיד כורסאות ישיבה באור חיובי ומסביר מדוע רבים מבקשים לשלב כורסה ייחודית במתחם הסלון.

 

מיקום

אין לטעות שכורסאות ישיבה מיועדות אך ורק עבור הסלון, אלא גם עבור חדר השינה של ההורים או המסדרון הן עשויות להיות אידאליות, וזאת כיוון שגם במקומות שכאלו הן מוסיפות הרבה עניין ויופי. כמו כן כיון שכורסת ישיבה מהווה מוצר עיצובי שהוא גם פרטי וגם לא נעשה בו שימוש רב- רבים מבקשים ליהנות ממנו גם עבור עיצוב מבחר חנויות.

 

חברת איפאה

חברת איפאה התחילה את דרכה כחברה שמתמחה בבניה של עבודות עץ ייחודיות לפי הזמנה וכיום היא יודעת להעניק מענה כולל עבור הלבשת הבית ומהווה בית חם לאדריכלים, סטייליסטים, מעצבים וחובבי עיצוב. כל פרט מושקע ומוקפד וההשראה המרכזית מגיעה מהאזורים היותר רומנטיים של צרפת ואיטליה.

יש 12 מוצרים

  • Grid
  • List