ויטרינות וארונות

ארון ויטרינה איכותי

ארון ויטרינה עשוי להוות מענה אידאלי עבור מגוון צרכים ובעיות אחסון ובנוסף גם להוות תוספת עיצובית מאירה ונעימה שתורמת לא מעט למראה הכללי. הרבה פעמים אין צורך להשקיע ברכישה של מוצרי אומנות ופריטי נוי קטנים על מנת לקשט את הסלון, אלא כל עוד יש ארון ויטרינה מעוצב, הוא כבר עשוי לעשות את העבודה. בתוך הארון כבר ניתן לאחסן מה שמבקשים, וכאשר מבקשים להציג חפצי אמנות לראווה, תמיד ניתן לבחור בוויטרינה עם דלת זכוכית. חברת איפאה מציעה שפע של ארונות ויטרינה. בין היתר יש ויטרינה לתליה עבור המטבח, ויטרינה לתליה עבור הסלון, ויטרינה צרה או רחבה, ויטרינה שמשלבת עץ מלא עם דלתות זכוכית, ויטרינה שעשויה רק מעץ מלא, ויטרינה עם דלתות, ויטרינה עם מגירות ועוד, כאשר עבור כל צורך פרקטי או עיצובי ניתן למצוא את הלוק הרצוי והמתאים ביותר.

 

איכות

כאשר בוחרים ארון ויטרינה יש צורך לוודא מספר דברים. ראשית כל יש לוודא שהוויטרינה עשויה מעץ מלא ובנויה כהלכה וזאת כיוון שוויטרינה בקלות מלווה אנשים לאורך שנים רבות ואינה פריט שכ"כ מהר מחליפים. כמו כן יש לקחת בחשבון שלעיתים אנשים גם עוברים בתים או משנים את פני העיצוב ועל כן בעת מעבר יש להקפיד שהוויטרינה לא תינזק. על כן כאשר בוחרים ארון ויטרינה מבית איפאה ניתן להיות רגועים שהאיכות וההקפדה על כל פרט לא נופלים מהעיצוב המוקפד והמרשים.

 

לגעת לדמיין ולבחור

ארון ויטרינה יכול להיות תוספת נהדרת עבור חדר האורחים, יכול להיות פתרון עבור שלל האוספים שמפוזרים בבית, עשוי להיות תוספת הולמת עבור המטבח וכדומה. מוזמנים להגיע אל גלריית איפאה שבנס ציונה להתרשם מהמבחר, לגעת, לדמיין ולבחור את הוויטרינה הנכונה עבורכם.

 

חברת איפאה

חברת איפאה מייצרת, הוגה וחולמת מתוך אהבה טהורה לעץ, חומריות ועיצוב. החברה התחילה דרכה בעשייה ייחודית של עבודות עץ וכיום מעניקה מענה כולל עבור הלבשת הבית באופן איכותי, מעוצב ומלא השראה מהמחוזות הרומנטיים של איטליה וצרפת. החברה מקפידה על שירות אדיב ומזמינה גם אתכם להתרגש ולהתחדש.

יש 37 מוצרים

  • Grid
  • List