שולחנות סלון

איכות- שולחן סלון מעץ

שולחן סלון מהווה את אחד השולחנות החשובים במרחב הביתי, ואף את אחד האלמנטים הראשונים שמושכים את העין כאשר נכנסים אל הסלון. במיוחד כיום כאשר הסלון, פינת האוכל והמטבח מוצגים בחלל אחד ללא קירות מפרידים, שולחן הסלון נגלה לעין ישר עם כניסה אל הבית ועל כן יש לוודא שהוא אכן יהיה מעוצב באופן שהולם את המראה הכללי. אצל איפאה אתם מוזמנים ליהנות מהיצע נרחב של שולחנות סלון מעוצבים שמתכתבים עם המראה הכפרי מודרני, מהיצע נרחב של שולחנות שמצליחים בקלות לייצר תחושת חמימות מזמינה- בדיוק כפי שסלון אמור לשדר.

 

להגיע ולבחור

שולחן סלון מעץ עגול, שולחן סלון מעץ מלבני, שולחן סלון מעץ עם עיטורים, שולחן סלון מעץ בעל מראה נקי, שולחן סלון מעץ עם מיקום לאחסון ועוד. אצל איפאה אתם מוזמנים למצוא שולחן סלון מעץ בגדלים, גבהים וסגנונות שונים, כך שכל שנותר הוא פשוט להגיע ולבחור.

 

כל היתרונות

שולחן סלוני הנו שולחן שנעשה בו לא מעט שימוש והוא בא במגע עם אנשים, אוכל, עיתונים ומגוון חפצים נוספים. על כן יש לוודא שהוא יישאר יציב ובעל מראה חיוני גם כעבור שנה, ועל כן כאשר בוחרים בשולחן לסלון מעץ מלא, ניתן לדעת שרכשתם מוצא שילווה אתכן למשך חיים שלמים. כל היופי שעבודה עם עץ מלא תמיד מאפשרת שיפוץ בקלות במקרה של שריטה, תמיד מאפשרת לחדש את שכבת ההגנה ואפילו להחליף צבע או לשחק עם גובה הרגליים. כך שגם מדובר על שמירה לאורך זמן וגם על התאמה מלאה.

 

חברת איפאה

חברת איפאה פועלת מתוך אהבה ותשוקה ליצירה עם עץ. החברה החלה את דרכה עם עבודות נגרות ייחודיות ועם הזמן התפתחה אל עבר נישות עיצוביות נוספות בתחום הלבשת הבית, כך שכיום היא מציעה מענה נרחב ומקצועי בתחום ורוב העיצוב שואב השראה מהאזורים הרומנטיים של צרפת ואיטליה. גלריית הבית נמצאת בנס ציונה, אך את המוצרים גם ניתן למצוא בחנויות המובחרות. בחנות מחכה צוות אדיב ומקצועי לצד שפע של עיצובים שמקרינים חמימות ביתית ייחודית.

יש 19 מוצרים

  • Grid
  • List