קונסולות

רוצים לשנות? ריהוט אתני!

הבית הנו מקום בו נמצאים זמן רב, משפיע על התנהלות וההרגשה שלנו, סובב אותנו ומהווה חלק במערכת היחסים והאינטראקציה של בעליו עמו. מערכת היחסים היא כזו שברגע שמשקיעים בבית ניתן לשים לכך לב, ניתן לחוש בכך, ניתן להעריך זאת, ניתן ליהנות מהשהייה בבית ולאהוב אותו. על מנת לעצב את הבית כהלכה יש צורך לדאוג שהוא אכן יהיה נעים לעין. כיצד זה מתאפשר? ובכן ע"י תוספות של פריטים יפים ופה ריהוט אתני מעץ מלא, חפצים ייחודיים ומתנות מקוריות מבית איפאה נכנסים לתמונה.

 

איכות ועושר

איפאה מציגה מגוון ריהוט אתני מרשים. מדובר על ריהוט מעץ מלא, מדובר על ריהוט איכותי, מאסיבי שניכר שהושקע בו לא מעט. ריהוט אתני מבית איפאה עשוי להיות שידות, ארונות, ויטרינות, כונניות, קונסולות וכדומה. אם גם אתם אוהבים את התפר העדין שבין ישן לחדש, אם גם אתם מעריכים ריהוט מעץ מלא בעל נראות ייחודית אך מוכרת, אם גם אתם מחפשים לחדש את מראה הסלון או חדרים אחרים בבית, אם גם אתם מבקשים ליצור אווירה שתתאים במיוחד עבור הטעם האישי שלכם - אתם מוזמנים להגיע את גלריית הבית של איפאה שממוקמת בנס ציונה וליהנות ממבחר עשיר ואיכותי של ריהוט אתני.

 

רק לבקש

אם כן האם מבקשים עבורכם או עבור מתנה לחברים, האם מבקשים לוק כפרי מסוגנן או לוק מודרני בעל קווים ישרים. האם מבקשים לשדרג את חדר המשפחה או את מבואת הכניסה. פשוט הגדירו יעד והגיעו אל גלריית איפאה על מנת לגלות כמה אופציות קיימות וכמה הנאה אתם עתידים לספוג מהתהליך. בואו בשמחה ותצאו מרוצים.

 

אודות

חברת איפאה שואבת לא מעט השראה מהאזורים המרהיבים והרומנטיים של איטליה וצרפת. מקפידה על שירות אדיב, איכות ללא פשרות ומהווה בית עיצוב עבור אדריכלים ואוהבי עיצוב. איפאה החלה את דרכה בהתמחות בבניה מעץ וכיום עוסקת בהלבשת הבית מתוך אהבה ותשוקה לעשייה.

יש 21 מוצרים

  • Grid
  • List