כונניות

מה שחיפשתם- שידה לטלוויזיה

טלוויזיה היא ללא ספק מוצר שנמצא בהרבה בתים ושנמצאים מולו לא מעט. על כן כאשר בוחרים שידה לטלוויזיה יש לוודא מספר דברים: ראשית כל שהיא איכותית ועמידה- כך שעדיף שהיא תהיה עשויה מעץ מלא. שנית שהחלוקה שלה מתאימה באופן אידאלי לצרכי הלקוח, (יש לבחון האם גם יש צורך במקום עבור מערכת הגברה, מערכת DVD וכדומה), ולבסוף יש לבדוק כמה מקום עומד לרשותכם, מה הגובה הרצוי, האם מבקשים גם מקום אחסון מוסתר מהעין וכמובן חשוב לא פחות – מהו העיצוב הרצוי.

 

התאמה מלאה

חברת איפאה מציעה לכבוד קהל לקוחותיה חובבי העיצוב מגוון שידות טלוויזיה מעוצבות, עמידות ואיכותיות. כל שידה לטלוויזיה בנויה באופן מקצועי תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר. כל שידה לטלוויזיה מציעה פתרון אחר עבור צורך אחר וכל שידה מציעה נראות מעט שונה- אם בסגנון, בצורניות או בצבעוניות.

 

ייעוד

אין להטעות שהכותרת "שידה לטלוויזיה" ייעודית אך ורק לטלוויזיה. אכן מדובר בפתרון אידאלי עבור מעמד לטלוויזיה אך יחד עם זאת אין לשלול שידה לטלוויזיה גם עבור מבואת הכניסה, חדר השינה, חדר המשפחה, המסדרון וכדומה.

 

מומחיות

לא פעם לקוחות מגיעים אל הגלריה של איפאה ונדהמים מהמבחר, מהעיצובים ומההשקעה שניחנת בכל פרט. על כן למרות שאחת ההצעות היא להבין מה רוצים ורק אז לצאת לחפש, כאשר מגיעים אל חנות הבית של איפאה מומלץ להשתחרר מקיבעונות ולאפשר למבחר המדהים לומר את שלו, להניע אתכם אל עבר שידת הטלוויזיה שכלל לא ידעתם כיצד לדמיין, וזאת כיוון שכך זה שחברה חיה, חושבת, נושמת ויוצרת עיצוב לבית באופן שוטף ומייצרת פריטים ייחודים- לא תמיד ניתן לדמיין אותם.

 

חברת איפאה

חברת איפאה מאמינה בתשומת לב עבור כל הפרטים הקטנים ביותר ולעולם אינה מתפשרת לא על איכות ולא על עיצוב. חברת איפאה מהווה בית לאדריכלים, הום סטייליסטים וחובבי עיצוב. היא מציעה מגוון שלם של הלבשה לבית- הן עבור הגינה והן עבור פנים הבית. הקו המנחה הנו עיצוב ששואף להשרות תחושה ביתית וחמימה והוא מושפע לא מעט מהאזורים הרומנטיים של איטליה וצרפת.

יש 19 מוצרים

  • Grid
  • List