מראות

עולם שלם של ריהוט מעץ

עץ הנו חומר איכותי שמאז ומעולם היה מוערך. עץ הנו חומר טבעי שמאפשר לייצר אינספור רהיטים. כאשר רהיט מיוצר מעץ הוא ישר ממותג בתור פריט איכותי ויוקרתי, וזאת כיוון שעץ הנו חומר שנשמר לאורך שנים, תמיד ניתן לשקם אותו והוא מפיץ אנרגיות ייחודיות שנובעות מהמהות שלו. כמו כן יש מגוון סוגי עצים ולא כל ריהוט מעץ יוגדר כהצלחה, אך כאשר מדובר על ריהוט מעץ מבית איפאה, ניתן להבטיח שמדובר על מוצר איכותי ומוקפד ויותר מכך- גם מדובר על מוצר מרהיב, מפעים שמייצר תחושת חמימות מזמינה.

 

השראה

ריהוט מעץ מבית איפאה מציע עבור הקהל הנרחב סדרת רהיטים מוקפדת ויוקרתית. העיצובים השונים נעים בין מראה כפרי חמים לבין מראה מודרני מינימליסטי. רוב ההשראה עבור הרהיטים לקוחה מהמחוזות הרומנטיים של איטליה וצרפת ואכן מבט מהיר על הרהיטים מכניס לאווירת נופש קסומה. ביו היתר ניתן למצוא ריהוט מעץ שהקווים הישרים שלו שולטים בעיצוב, וניתן למצוא ריהוט מעץ שבו שגם משולב משחק עם פיתוחים. השורה התחתונה היא שלא משנה במה בוחרים כיוון שכל רהיטי איפאה מחומרי עשויים גלם איכותיים ונעים על הקו שבין מודרני לכפרי ועל כן מתאימים עבור בתים רבים, הן עבור פנים הבית והם עבור חוץ הבית.

 

רק לבחור

חברת איפאה מציגה מבחר עשיר של ויטרינות, שולחנות אוכל נפתחים, כיסאות וספסלים, שידות, כונניות, קונסולות, ארונות, מזנונים ועוד. יש שפע של מידות, וריאציות וצבעים. אם כן מה צרכים? במה חושקים? מה מייחלים למצוא? בואו ותגלו עולם של הזדמנויות עיצוביות.

 

אודות

חברת איפאה מהווה בית חם עבור אדריכלים ואוהבי עיצוב. חברת איפאה מעניקה מענה עיצובי עבור פנים וחוץ הבית, בין היתר מספקת ריהוט מעץ, אקססוריז לגינה ולבית, אביזרי אמבטיה ועוד, כאשר כל העיצובים שואבים השראה מהמחוזות הקסומים של איטליה וצרפת הרומנטיים. שם החברה הלקוח מהעץ הברזילאי האיכותי עמו החלה את דרכה בבניית מגוון מוצרים ייחודיים מעץ. כיום היא פונה אל נישות נוספות בעיצוב, כאשר בכולם משולבים אלמנטים של איכות וקפדנות.

יש 7 מוצרים

  • Grid
  • List