רהוט גינה ומרפסת

רהיטי גינה גם לבית

ממש כמו שכל בית צריך רהיטים, כך גם כל גינה צריכה רהיטי גינה שמתאימים במיוחד לתנאים הייחודים ולהווי שניתן למצוא רק בין דשא, פרחים ומתחת לכיפת השמיים. רהיטי גינה יכולים לכלול מגוון אופציות- כך למשל ניתן למצוא תאורה, שטיחי כניסה, פסלים, אגרטלים, כדים וכמובן שכל מה שנוגע לריהוט- כלומר מדובר גם על כיסא, ספסל ושולחן.

 

מבחר

איפאה הינה חברה שמתמחה בכול מה שנוגע לעיצוב, הן עיצוב של פנים הבית והן של חוץ הבית- של הגינה, ועל כן את מוזמנים למצוא אצלה מבחר מוקפד ואיכותי של רהיטי גינה מעוצבים, כאשר ספסלים, כיסאות, ושולחנות מהווים נתח עיקרי משלל ההיצע העיצובי שהחברה מציעה. אם אתם עומדים לפני עיצוב של גינה, או אם אתם פשוט מבקשים לרענן את המראה הנוכחי, אתם תמיד מוזמנים להגיע אל גלריית איפאה שממוקמת בנס ציונה וליהנות ממגוון עשיר, עליז וצבעוני. כך למשל אתם מוזמנים למצוא כיסא גינה בעל מראה אלגנטי עדין בשלל סגנונות וצבעים מרהיבים, ומכאן שניתן לרכוש רק פריט אחד או לחלופין ליצור סט שלם.

 

יעד

חשוב להבין שבעיצוב אין כללים מובהקים ועל כן אין זה הכרח שכלל רהיטי גינה יהיו מאותה סדרה, אלא כל עוד הכול יושב ביחד באופן הרמוני, הרי שמדובר בהצלחה. כמו כן יש להבין שרהיטי גינה איכותיים ונעימים לעין כפיש שאיפאה מייבאת גם מתאימים בקלות עבור פנים הבית ועשויים לקשט אותו באופן אידאלי- כך למשל ניתן להוסיף תוספת מקסימה של כיסא מתכת עבור המרפסת, עבור המטבח, עבור חדר השינה ואפילו עבור מבואת הכניסה ובכך ליצור תחושה מזמינה עוד במבט הראשון.

 

חברת איפאה

חברת איפאה מובילה בתחום העיצוב ומעניקה מענה מלא עבור עיצוב פנים וחוץ הבית. מקור השם מגיע מהעץ הברזילאי האיכותי. חברת איפאה מהווה בית מוביל עבור מעצבים, אדריכליים ושוחרי עיצוב. החברה מאמינה בירידה לפרטים, חומרי גלם איכותיים ובשילוב של יצירתיות עם מעוף. גלריית הבית יושבת בנס ציונה. אתם מוזמנים להגיע, להתרשם ולהתחיל לדמיין את הפריט בבית שלכם- להוסיף צבעי התחדשות ואופי עיצובי מרשים ומרהיב.

יש 16 מוצרים

  • Grid
  • List