שנדליירים

קסם של תוספת- שנדליירים

לרוב ניתן למצוא שנדליירים במבואת הכניסה או לחלופין בפינת האוכל. עם זאת שנדליירים גם ניתן להתקין בחר שינה, בחדר ארונות, מסדרון, בחלל גדול ופתוח או פשוט בכול נקודה שמבקשים להעשיר עם אובייקט מרשים, עיצובי שמתקשר אסוציאטיבית עם טירות וארמונות- כלומר על חדרים גדולים ויוקרתיים. אצל גלריית איפאה שממוקמת בנס ציונה אתם מוזמנים להתרשם ממגוון שנדליירים מגוונים. שנדליירים בצבעים, דגמים, צורניות וגדלים שונים. בין היתר יש שנדליירים בעלי מראה מודרני לצד כאלו בעלי מראה יותר קלאסי. יש שנדליר עם רק 3 קנים ויש שנדליר עם 8 קנים. יש שנדליר בעל קשתות קצרות ויש שנדליר בעל קשתות ארוכות, יש שנדליר עם ראשי זכוכית מעוצבת ויש ללא ראש בכלל כך שהנורה חשופה. מכאן שניתן להתרשם שהמחבר שנמצא בגלריית איפאה הנו מובחר ובקלות יכול להתאים עבור מגוון גדול של שאיפות לגבי עיצוב- אם עבור עיצוב חדרים חדשים ואם עבור ריענון מראה של חדר קיים.

 

בחירת גודל

אחת הדרכים המוסכמות על מנת לבחור גודל של שנדליר טוענת שיש לחבר אל נתוני החדר, (גובה ורוחב), ולחלק את התוצאה ב12. מה שתקבלו יציין את גודל הקוטר הרצוי. כמו כן אם מבקשים למקם שנדליר מעל שולחן אוכל יש לבחור באחד שהקוטר שלו נע בין 30-40 ס"מ מהרוחב הכללי של השולחן. שנדליירים אינן עוד מנורת תקרה, אלא מדובר על פריט שמשתייך באופן אסוציאטיבי למראה של אחוזות מפעימות שלקוחות מסרטים. שנדליר תמיד מקוטלג עם כבוד, עושר ומרחב ועל כן תוספת של פריט שכזה בחדר עשויה לייצר את כל אותן תחושות לצד אלגנטיות וטעם עיצובי מובחר.

 

חברת איפאה

חברת איפאה מובילה בתחום העיצוב ומעניקה מענה מלא עבור עיצוב פנים וחוץ הבית. מקור שם החברה מגיע מהעץ הברזילאי האיכותי. חברת איפאה מהווה בית מוביל עבור מעצבים, אדריכליים ועבור כל מי שמתעניין בעיצוב. החברה מאמינה בירידה לפרטים, בחומרי גלם איכותיים ובשילוב של יצירתיות עם מעוף. גלריית הבית יושבת בנס ציונה אך גם בחנויות המובילות ניתן למצוא את הקולקציות הנהדרות.

יש 11 מוצרים

  • Grid
  • List