מנורות תליה

משחק עיצובי- מנורות תלייה

מנורות עבור תלייה הן לא רק פרקטיות אלא גם פרמטר עיצובי שנועד להקפיץ כל נראות של חדר. מנורות תלייה אידאליות במיוחד עבור תקרות גבוהות, אך אין בכך הכרח וגם חדרים בעלי גובה תקרה סטנדרטי עשויים להתהדר עם מנורות תלייה, אך כמובן שיש לקחת בחשבון את הגובה הסופי מהרצפה.

 

עיצוב

מנורות תלייה מבית איפאה מציגות מגוון אופציות עיצוביות מובחרות. מנורות תלייה מבית איפאה מאפשרות לבחור בין מנורות ארוכות, רחבות, מינימליסטיות, בעלי צבעים נקיים, שלל צורות, שילוב של מגוון מנורות מאוגדו ועוד. כל מנורה עשויה להוביל למראה אחר של חדר, כל בחירה עשויה להוביל לתחושה אחרת וכל תצורה עשויה להתאים לסגנון ספציפי. על כן אם מתלבטים ניתן להתייעץ עם עובדי המקום האדיבים ועל מנת לייעל את הבחירה מומלץ להצטייד עם תמונה של החדר אליו המנורות מיועדות. 

 

בחירה

ובכן כיצד בוחרים? ראשית כל יש להבין מהו הסגנון של החדר, האם מבקשים לשמר אותו עם בחירה של מנורות תלייה בעלות אותו האופי או אולי לחלופין להקפיץ את מראה החדר עם בחירה קונטרסטית. עם זאת אחת הדרכים היעילות ביותר היא לפעול עם הלב. כלומר כל שיש לעשות זה להגיע אל גלריית איפאה שממוקמת בנס ציונה ולהביט על המבחר, ליהנות מההיצע ופשוט לתת ללב למשוך אתכם אל עבר הבחירה הרצויה. לרוב כאשר מתרגשים לגבי מנורה מסוימת, ניתן לדעת שמצאתם את אשר חיפשתם.

 

מבחר

באיפאה אתם תמצאו מבחר נרחב של מנורות תלייה. יש מנורות בעלות לוק מודרני מובהק, יש מנורות בעלות לוק כפרי רגוע וחמים ויש כאלו בעלות לוק שנמצא על התפר. כך למשל ניתן למצוא מנורת תלייה עם ראש של חמישה לדים לצד מנורה שעשויה רק מקווי מתאר של אהיל- כלומר יש שפע סגנונות וכל היופי שכל אחד יכול למצוא את אשר חיפש.

 

חברת איפאה

חברת איפאה התחילה את דרכה כחברה שמתמחה בבניה של עבודות עץ ייחודיות וכיום מעניקה מענה כולל עבור הלבשת הבית. איפאה מהווה בית חם לאדריכלים, סטייליסטים, מעצבים וחובבי עיצוב. כל פרט מושקע ומוקפד וההשראה המרכזית מגיעה מהאזורים הרומנטיים של צרפת ואיטליה.

יש 53 מוצרים

  • Grid
  • List