מנורות שולחן

מנורות שולחן עבור שני צרכים

מנורות שולחן עונות על שני צרכים. ראשית כל הן מפיצות אור ממוקד עבור פעולות כגון קריאה או כתיבה ושנית הן מהוות תוספת עיצובית מרשימה עבור כך חדר בו הן נמצאות. מנורת שולחן יכול להיתפש כחלק שלקוח מתוך עיצוב וינטג', ואכן לא מעט מנורות שולחן מתכתבות עם הסגנון.

 

פרקטיות

הרבה פעמים יש צורך בתאורה פרטית, אם על מנת לא להפריע לאנשים נוספים בחדר, אם על מנת שהיא תהיה יותר ממוקדת או אם על מנת לשלוט בגודל ובקרבת האלומה באופן מרבי. על כן כאשר רוכשים מנורות שולחן ניתן להשיג כל זאת ולא להיות תלויים בתאורה הכללית. כמו כן כאשר רק התאורה של השולחן מוארת ושאר החדר חשוך, נוצר מראה אינטימי, נעים ומיוחד.

 

נראות

כאשר נכנסים לחדר ומגלים בו מנורת שולחן מעוצבת, ישר כל החדר נתפש באופן שונה, כיוון שהמראה הכללי הופך להיות בן רגע הרבה יותר מוקפד ומיוחד. מנורת שולחן יכולה להיות גבוהה או נמוכה, מאסיבית או מינימליסטית, שקטה או כזו שמושכת את העין. כאשר בוחרים במנורת שולחן מבית איפאה ניתן למצוא איכות לצד מגוון עיצובי מוביל שנע בין כפרי למודרני, בין קווים נקיים לבין קווים מעוגלים ומקושטים, כך שכל שנותר זה פשוט לבחור את המנורה הרצויה לפי אופי החדר, הצבעים השולטים, גודל השולחן וכדומה.

 

שימושים

מנורות שולחן עשויות להיצמד לשולחן הכתיבה אך לא רק. מנורות שולחן עשויות גם לקשט כל שולחן סלוני קטן, לתת מענה עיצובי עבור מגוון פינות, להיות מוצבות לאחר כבוד על גבי ויטרינה ואף לשמש כמנורות קריאה עבור חדר השינה.

 

איפאה

חברת איפאה עוסקת בהלבשת הבית מתוך אהבה לחומר וליצירה. החברה החלה בהתמחות בעבודות עץ ייחודיות ועם הזמן הפכה להיות בית למעצבים, אדריכלים וחובבי עיצוב כאשר היא מציעה מגוון עיצובים הן עבור פנים הבית והן עבור חוץ הבית. החברה שואבת השראה רבה מהאזורים הרומנטיים של צרפת ואיטליה, ומהסגנונות שמשלבים בין כפרי למודרני. קולקציית איפאה מוצגת בגלריה שבנס ציונה ובחנויות המובחרות. מוזמנים להגיע, להתרשם, לגעת, לדמיין ולרכוש.

יש 14 מוצרים

  • Grid
  • List