מנורות צמודות תקרה

מנורות תקרה ושלושה פרמטרים

תאורה היא חלק מהותי מהעיצוב של הבית ובכוחה להשפיע לא מעט על התחושה בחדר, על הבלטת אלמנטים וכדומה. לא רק תאורה משפיעה על התחושה בחדר אלא גם האהיל עצמו משפיע רבות מבחינה עיצובית. על כן כאשר מגיעים לבחון את נישת התאורה בבית יש לחלק זאת לשלושה פרמטרים. הפרמטר הראשון נוגע למיקום ולאופי התאורה, הפרמטר השני נוגע לצבע ולחוזק של הנורה עצמה ולבסוף הפרמטר השלישי מדבר על אופי האהיל. על כן כאשר מדובר על מנורות תקרה יש צורך לבחון את כל הנתונים באופן מדויק וזאת על מנת לבחור כהלכה את המנורה הרצויה.

 

מגוון

בגלריית איפאה שבנס ציונה אתם מזומנים ליהנות ממגוון גדול ואיכותי של מנורות תקרה. בין היתר תמצאו במקום שנדליריים, מנורות תקרה תלויות ומנורות צמודות תקרה הסגנונות נעים בין מודרניים כפריים לבין וינטג' עדין אלגנטי. כל אחד יכול למצוא את הלוק המועדף עליו, כאשר יש כאלו שיימצאו דגמים מינימליסטים שמציגים רק קווי מתאר ויש כאלו שיעדיפו מנורה בעלת מופע בולט ושמושך את העין. כמו כן תמיד ניתן להיעזר בעובדי המקום שמבינם בתחום העיצוב ונמצאים פה עבורכם.

 

טיפ

כיצד יודעים לבחור מנורות תקרה מתאימה? ובכן ראשית כל יש לתת ללב להוביל ולעצור רק על דגמים שממש מתרגשים וחפצים בהם ושנית יש להתחשב בנתונים הקיימים של החדר אליו מיועדת המנורה. על כן לפני שמגיעים לבחור מנורה בגלריית איפאה יש לעשות את אחד משני הדברים הבאים: או שיש לצלם תמונה של החדר ולבוא עמו, או לחלופין להביט טוב בחדר ולהבין מה נכון מבחינת גדול, צבעים וצורניות, כך שהבחירה תהיה הרבה יותר מושכלת ומוצלחת.

 

חברת איפאה

חברת איפאה ידועה במתן שירות מקצועי ואדיב, במתן מענה מלא עבור עיצוב כל נישה בבית, הן בתוכו והן מחוצה לו. איפאה מהווה בית חם ומזמין עבור כל מי שמתמחה או רק חובב עיצוב, ומעמידה את אנשי הצוות המיומנים שלה לרשות לקוחותיה. החברה החלה את דרכה בהתמחות בעבודות עץ ייחודיות וכיום ממשיכה לפעול ולייצר מתוך אהבה ותשוקה גדולה לתחום העיצוב.

יש 9 מוצרים

  • Grid
  • List