מנורות עמוד

מנורות עמוד פעם והיום

מנורות עמוד מהוות פריט עיצובי שעשוי לתרום רבות עבור עיצוב מבחר חדרים בבית. ראשית כל מדובר על פתרון פרקטי כיוון שתאורת עמוד ניתן לשנע ממקום למקום לפי הצורך או החשק ומכאן שגם ניתן לשנות את העיצוב הקיים. כמו כן היא מעניקה אלומת אור מפוזרת ונעימה שניתן לקרב או להרחיק מאובייקט או אנשים לפי צורך, כך שללא ספק מדובר בפתרון יעיל ושימושי. בנוסף כאשר בוחרים במנורת עמוד הרי שאין צורך לקדוח בקיר או לדאוג לנקודת חשמל כיוון שכל שצריך זה להתחבר לשקע קיים, כך שתמיד ניתן להשתמש במאריך על מנת להגיע למגוון נקודות רצויות.

 

היבט עיצובי

מנורות עמוד מהוות פריט עיצובי שלא פסח מהעולם. לאורך השנים מנורות עמוד היוו תוספת מרשימה עבור מגוון חדרי הבית ועל כן גם כיום יש להם ביקוש רב ועל כן חברת איפאה מציעה עבור קהל לקוחותיה מגוון נאה ומרשים כאשר הסגנון הבולט הנו אלגנטי עדין. חברת איפאה מציעה מנורות עמוד בעלות אהיל זכוכית עילי שמפזר כלפי מעלה את האור באופן חם ונעים, או לחלופין אהיל מבד שמפזר את האור כלפי מטה, וגם פה מדובר בפיזור שנעים לעין. אם מתלבטים בין אלומה עילית או תחתית אתם מוזמנים להיעזר עם עובדי איפאה, לציין בפניהם את הצורך ולהבין מהי המנורה הרצויה עבורכם כאשר חשוב לתת ללב להוביל, כך שכשתראו את המנורה הנכונה לכם תתלהבו ותחשקו בה- כי עיצוב פועל הרבה מעבר לשכל הישר.

 

חברת איפאה

חברת איפאה נולדה מתוך אהבה עזה ליצירה ועיצוב. מקור השם מגיע מהעץ הברזילאי האיכותי. החברה מעניקה מענה כולל עבור כל מה שנוגע להלבשת הבית, אם עבור פנים הבית ואם עבור המרפסת או הגינה. גלריית הבית בנס ציונה מהווה בית מוביל ומזמין עבור מעצבים, אדריכליים וכל מי שחובב עיצוב. החברה מאמינה בשימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר, מאמינה בקפדנות ואיכות- מאמינה שפרט קטן ומושלם עשוי להוות הבדל גדול. הקולוקציה המתחדשת מוצגת בבית איפאה ובמגוון החנויות המובחרות. בואו בשמחה וגלו עולם שלם של יצירתיות מקצועיות.

יש 6 מוצרים

  • Grid
  • List