כדים

כדים לגינה שלכם

כדים לגינה מהווים חגיגה של הזדמנויות ואופציות לטובת עיצובים שונים ומיוחדים שעשויים להקפיץ בקלות מראה של כל מרפסת, גג או גינה. כדים לגינה אומנם מהווים רק חלק מזערי מהגינה ואינם גדולים כמו אובייקטים אחרים, (ספסל או מדשאה), אך יחד עם זאת כאשר משכילים למקם אותם באופן הולם ונעים לעין הם בקלות עשויים להיות תוספת ראויה שלא עולה הרבה ומעניקה המון.

 

לבד או ביחד

כאשר כד ממוקם בגינה באופן נכון, או במיקום מיוחד, הוא מציע הרבה יותר מרק מראה ייחודי, הוא יוצר תחושה של שפע, אלגנטיות ורגישות עיצובית. כד יכול לעמוד בפני עצמו באמצע המדשאה ללא שום תוספת ולהוות מראה מקסים, או לחלופין לעמוד לצד עוד שניים שלושה כדים נוספים וגם ליצור מראה מרהיב ואיכותי. כמו כן כפי שהוזכר כדים לגינה מהווים הזדמנות לשחק את עיצוב הגינה מבלי להשקיע יותר מדי. לעיתים כל שצריך זה רק לרכוש שלושה כדים בעלי גדלים משלימים ולמקם אותו באופן חכם, כך שכבר מדובר על פתרון הולם עבור הרצון שהגינה תשדר יוקרתיות איכותית.

 

מבחר ואופציות

חברת איפאה מתמחה בעיצוב כללי עבור אינספור נישות לבית ועל כן יודעת להציע מבחר נאה של כדים. יש גדלים גדולים ויש קטנים, יש נמוכים ויש יותר גבוהים, יש כאלו שמגיעים כסט עם כדים נוספים וכדומה, כך שכל שנותר זה רק לבחור. כמו כן כדים לגינה גם יכולים להוות תוספת נהדרת עבור מבואת הכניסה או הסלון ותמיד ניתן להחליט האם ממלאים אותם עם צמח או משאירים אותם ריקים, כי הם בעצמם פשוט מספיק מרשימים.

 

חברת איפאה

החברה החלה בהתמחות בעבודות עץ ייחודיות ועם הזמן הפכה לבית מוביל ומזמין עבור מעצבים, אדריכלים וחובבי עיצוב. החברה עוסקת בהלבשת הבית מתוך אהבה לחומר וליצירה כאשר היא שואבת לא מעט השראה מהאזורים הרומנטיים של איטליה וצרפת. רוב המוצרים נעים על סקלה עיצובית שבין כפרי למודרני, ועל כן מתאימים עבור מגוון בתים. קולקציית איפאה מוצגת בגלריה שבנס ציונה ובחנויות המובחרות. מוזמנים להגיע, להתרשם, לגעת ולרכוש, צוות איפאה מחכה לכם בידיים פתוחות ועם הרבה ניסיון וידע בעיצוב.

יש 18 מוצרים

  • Grid
  • List