פריטי עיצוב קטנים

חגיגה של שטיחים

שטיחים מהווים פתרון מצוין על מנת לייצר תחושה חמימה, על מנת לאפשר הליכה יחפה בבית, על מנת להוסיף רובד עיצובי, על מנת להוסיף נגיעות של צבעים ומשחק של טקסטורות. שטיחים יכולים להתאים עבור מגוון חדרים בבית. הם יכולים להתאים עבור מבואת הכניסה, עבור הסלון, עבור חדרי השינה, עבור המסדרון וכמובן שגם עבור חדרי האמבט. עם זאת אין לטעות שכל שטיח מתאים לכל חדר ועל כן כאשר בוחרים שטיח יש להתחשב בסגנון, בצבעים, בחומריות, וכמובן שגם בגודל שלו.

 

הוספת טאצ'

חברת איפאה- מקום של חוויה עיצובית, מזמינה גם אתכם למצוא מגוון נהדר של שטיחים עבור כל חדר וצורך. שטיחים מבית איפאה מבטיחים הוספת טאצ' מעניין שמושך את העין ועם זאת עשוי להשתלב נהדר עם מגוון חדרים. שטיחים מבית איפאה נבחרים בקפידה מתוך התאמה לסגנון המוביל שבגלריית הבית. הסגנון נע בין מראה מודרני למראה כפרי ועל כן עשוי להתאים באופן נהדר עבור מגוון סגנונות של בתים מינימליסטים מודרניים וגם לבתים כפריים חמימים.

 

התאמה

אצל איפאה תמצאו שטיחים חלקים לצד כאלו שמכילים דוגמאות, שטיחים בצבעים עליזים לצד שטיחים מתונים. כל שנותר זה להגיע, לראות ולהתאהב, וכאשר מוצאים את השטיח הרצוי מומלץ לחשוב להיכן הוא עשוי להתאים, איזה חדר הוא יכול להאיר, איזה סגנון הוא עשוי לשדרג. לעיתים מספיקה תוספת שקטה כגון שטיח על מנת ליצור שינוי מהותי גדול. לעיתים מספיקה התאמה ייחודית שעשויה להקפיץ מראה של מגוון חדרים, לעיתים נגיעה של שטיח יכולה ליצור תחושת ביתיות נעימה ומזמינה כך שכל שנותר זה פשוט להגיע להתרשם ולבחור את השטיח הפרטי המועדף עליכם.

 

חברת איפאה

חברת איפאה יוצרת מתוך אהבה עזה לתחום העיצוב. היא התחילה את דרכה בהתמחות בעבודות עץ ייחודיות כך שעם הזמן התשוקה לעיצוב הובילה אותה להמשיך להתמקצע בעיצוב עבור מגוון חדרי הבית, כך שכיום היא מעניקה שירותי הלבשה מלאים לבית ומהווה נקודת מפגש עבור אדריכלים ושוחרי עיצוב. החברה מקפידה על דייקנות ואיכות, על טוב טעם ומשמרת סגנון שנע בין כפרי למודרני, כאשר התוצאות לא פחות מנהדרות.

יש 32 מוצרים

  • Grid
  • List