ריהוט ברזל לגינה ולמרפסת

ריהוט ברזל לגינה ולמרפסת

התאמה מושלמת- רהיטים למרפסת

רהיטים למרפסת הם תוספת נהדרת על מנת לקשט כהלכה את אחד המקומות המיוחדים ששייכים לבית. כאשר בית זוכה להתפאר עם מרפסת הוא בעצם זוכה בפינה ייחודיות שמומלץ להפיק ממנה את המירב. מרפסת מהווה מקום נהדר לקרוא עיתון, להתאוורר, לערוך ארוחות אינטימיות וכדומה. על מנת שהמרפסת אכן תהיה מקום מזמין ושמייצר תחושה נינוחה, רצוי לעצב אותה בהתאם ובחוכמה, וכאן נכנסים לתמונה רהיטים למרפסת מבית איפאה. חברת איפאה מחזיקה במגוון נרחב של רהיטים ייחודיים, מוקפדים ומרהיבים במיוחד עבור המרפסת, מוצרים שרק ע"י הסתכלות מהירה עליהם מתחשק לראות כיצד הם משתלבים גם במרפסת האישית שלכם. רהיטים למרפסת מבית איפאה מציעים מגוון מפואר ויותר מכך מהנה, מגוון של שולחנות פסיפס, ספסלי גינה, כדים עבור שתילת צמחים מוריקים ומלבלבים, שוקת פיוטית לציפורים, שלל פסלי מלאכים שובי לב, כדים מרשימים, קערות מיוחדות וכדומה. אם גם אתם מבקשים להוסיף תוספת שובת לב עבור המרפסת שלכם, אם גם אתם מרגישים שחסר למרפסת מגע עיצובי קטן על מנת ליצור שינוי גדול- אתם מוזמנים אל אולמי התצוגה שבנס ציונה, מזומנים לגעת, להתרשם, לראות ולדמיין איך הבית שלכם מקבל תפנית, משנה צורה, לובש נראות הרבה יותר מיוחדת וכל זאת בזכות רכישה של תוספת עיצובית- כי כך זה שמגיעים למקום שמגרה את הדמיון ואת החוש העיצובי, כי כך זה שנחשפים למגוון אופציות נהדרות ומרשימות במיוחד עבור המרפסת שלכם.[

 

ללא גבולות

כלל רהיטי המרפסת בגלריית איפאה מותאמים במיוחד עבור שהות בחוץ, אך אם חושקים בכד, פסל של זוג מלאכים קסום או כיסא גינה מרהיב אך אין לכם לא מרפסת ולא גינה, תמיד זכרו שבעיצוב אין גבולות ועל כן רהיטים למרפסת בקלות גם יכולים להשתלב באופן מדהים בתוך הבית.

 

אודות

חברת איפאה התפתחה מתוך אהבה לחומר ועיצוב. תחילה התמחתה בעבודות עץ ייחודיות ועם הזמן והתשוקה לתחום העיצוב התפתחה אל עבר נישות נוספות בתחום וכיום היא מהווה בית עבור כל מי שחובב עיצוב. גלריית הבית בנס ציונה מזמינה את כולם לראות ולהתרשם ממקבץ איכותי, ייחודי ומובחר של מגוון פריטי נוי עבור עיצוב הבית והגינה.

יש 18 מוצרים

  • Grid
  • List