שולחנות פסיפס

הכירו- שולחן אוכל עגול נפתח

שולחן אוכל עגול מתאים במיוחד עבור חללים מרובעים או לחלופין עבור פינת אוכל שלא חסר בה מקום. שולחן אוכל עגול יוצר עניין, מוסיף היבט עיצובי ומעשיר את הנראות הכללית של החדר. סביב שולחן עגול ניתן לשחק עם מספר מגוון של כיסאות, ולעולם לא יראה כאילו יש פחות מידי או שחסר, וזאת כיוון שאין צלעות ועל כן ניתן לשחק עם המרווחים שבין הכיסאות.

 

יתרון

שולחן אוכל עגול נפתח הוא כבר שדרוג של שולחן אוכל וזאת כיוון שניתן לשחק עם גודל השולחן ואף עם צורתו. באיפאה תמצאו היצע איכותי של שולחנות אוכל עגולים נפתחים שיודעים לשמר את הצורה העגולה או לחלופין לייצר צורת אליפסה- תלוי באופן הפתיחה. כאשר בוחרים בשולחן אוכל עגול שנפתח ניתן להשאיר אותו ביום יום סגור, אך כאשר יש אירוע, מגיעים חברים או מבקשים להכין בופה גדול, ניתן להגדיל את השולחן באופן פשוט ולהשיג את השולחן בגודל הרצוי.

 

מבחר ובחירה

שולחן אוכל עגול נפתח מבית איפאה מציע מגוון עיצובים, גדלים, סגנונות וצבעים. יש שולחן אוכל עגול נפתח שמשחק עם שילוב של צבע לבן עם צבע העץ הטבעי, יש שולחן אוכל עגול נפתח עם טופ פורניר, יש שולחן אוכל עגול נפתח מעץ מלא וכדומה. תמיד מומלץ להגיע ולהתרשם, לגעת, להתנסות בפתיחה וסגירה, לברר את פרטי הגודל המינימלי והמקסימלי וכדומה. אם מתקשים לבחור, צוות איפאה ישמח לעמוד גם לשירותכם, ישמח לצייד אתכם עם תובנות מניסיונו הרבה ולהכווין אתכם אל עבר השולחן האידאלי ביותר מבחינתכם.

 

איפאה

חברת איפאה התחילה את דרכה עם עבודות עץ ייחודיות, ועם הזמן ומתוך אהבה לעץ ועיצוב התרחבה גם אל עבר הלבשה כללית של הבית, כך שכיום ניתן למצוא אצלה מענה עבור חפצים ייחודיים כגון ריהוט ואביזרים משלימים לבית ולגינה. רוב ההשראה מגיעה מהאזורים הרומנטיים של איטליה וצרפת כאשר הסגנון המודרני משולב באופן איכותי בתוך הסגנון הכפרי. הגלריה נמצאת בנס ציונה ומגוון מוצרים נפלאים ניתן למצוא בשלל החנויות המובילות.

לא נמצאו מוצרים