פריטי עיצוב

פסלים לגינה

גינה היא קסם של מקום, חלק מהבית שאינו דומה לשום חלק אחר שנמצא בתוך כותלי הבית. כאשר מדובר על הגינה יש להקפיד שאכן ניתן יהיה להפיק ממנה את המירב מבחינה עיצובית, כיוון שרק כך ניתן יהיה ליהנות ממנה באופן אידאלי. עם זאת אין לדאוג שיש צורך להשקיע בכך בהכרח הרבה כסף, אלא כאשר מדובר על עיצוב גינה ניתן להיעזר במגוון אלמנטים משלימים על מנת ליצור את ההבדל המשמעותי. במה מדובר? ובכן על תוספת כגון כד, כיסא, מנורה או פסלים לגינה. כל אלו עשויים להוות את השינוי המיוחל.

 

מיקום

רכישת פסלים לגינה היא דרך אחת על מנת ליצור את השוני הרצוי ע"י עשייה מינימליסטית. רכישת פסלים לגינה עשויה להעלות חיוך, להוסיף נופח יוקרתי, ליצור עניין ואף למרכז את תשומת הלב אל עבר אזור מסוים בגינה. פסלים לגינה ניתן למקם בין ערוגות הפרחים, על גבי משטח יציב, בתחילת השביל, על גבי במה וכדומה, כך שיש אינספור אופציות ועם זאת חשוב לזכור למקם במקום שלא יסכן את שלום הפסל.

 

מבחר ובחירה

גלריית איפאה מציעה מגון נהדר של פסלים לגינה, פסלים שמוסיפים אווירה, תומכים בתחושת הרוגע והשלווה שגינה אמורה לייצר ומשדרגים את המראה שלה בקלות. מתלבטים, לא יודעים מה להתאים לגינה שלכם, התאהבתם בפסל אך אינכם סגורים לגבי המידות, ובכן צוות איפאה ישמח לעזור גם לכם על מנת ליצור את הגינה הרצויה ביותר עבורכם, כך שניתן להתייעץ ע"י ציון הנתונים האישיים או לחלופין ניתן להצטייד עם תמונה ולהראות לצוות הגלריה במה מדובר.

 

חברת איפאה

חברת איפאה החלה את דרכה כחברה שמתמחה בבניית עבודות עץ ייחודיות. עם השנים חברת איפאה ביקשה להתפתח בתחום העיצוב מתוך אהבה ליצירה ועיצוב, כך שכיום היא יודעת להעניק מענה כולל עבור הלבשת הבית. כל פרט מושקע ומוקפד וההשראה המרכזית מגיעה מהאזורים הרומנטיים של צרפת ואיטליה. חברת איפאה מהווה בית לאדריכלים, סטייליסטים, מעצבים וחובבי עיצוב. מוזמנים להגיע, לראות, להתרשם ולבחור את התוספת הרצויה עבורכם.

יש 20 מוצרים

  • Grid
  • List