מזנונים

בחירת מזנונים מעוצבים

יש שטוענים שמזנון הוא אחד הפריטים המעוצבים היותר משמעותיים בבית ועל כן יש להקפיד בעת הבחירה, כך שהמזנון אכן יהלום את הסגנון של הבית וישתלב באופן הרמוני אך גם יוסיף קריצה, יהיה פרקטי ויתפוס את העין. מזנונים מעוצבים לסלון או למסדרון הראשי הם אכן בעלי חשיבות יתרה וזאת כיוון שלרוב הם מוצגים במיקום ראשי ומקבלים מקום של כבוד. על כן מלבד העובדה שהם גם פריטים פרקטיים, יש לזכור שראשית כל הם אמורים להוסיף חן ויופי, ופה נכנסים המזנונים הייחודיים של חברת איפאה לתמונה.

 

מבחר

בבית איפאה אתם מוזמנים ליהנות משפע מזנונים מעוצבים, איכותיים ופרקטיים- אם עבור הסלון, מבואת הכניסה או חדר המשפחה. המזנונים מגיעים במגוון צבעים, סגנונות וחומרים שונים- כאשר חלק נרחב עשוי מעץ אלון מלא. כמו כן גם ניתן למצוא מזנונים מעוצבים שמציעים חלוקה שונה, כך שיש מזנונים עם חללים פתוחים, יש מזנונים שמיועדים עבור מסך הטלוויזיה, יש מזנונים שהם כולם סגורים, (ומכאן שאין הכרח לשמור על סדר), יש מזנונים שמשלבים חומרים שונים, למשל עץ וזכוכית וכדומה.

 

לדמיין ולמצוא

חברת איפאה מזמינה אתכם ליהנות משפע של מזנונים מעוצבים, מזמינה אתכם לחלום על המזנון האידאלי עבורכם ולבוא למצוא אותו אצלה כאשר צוות מקצועי ואדיב פנוי ללוות כל לקוח אך עבר הבחירה הנכונה עבורו. לפני שרוכשים את המזנון הרצוי יש להתחיל עם נתונים פרקטיים, (למשל מידות רצויות), ולאחר מכן יש לעצום עיניים ולדמיין מה מבקשים להשיג, ופשוט להגיע אל בית איפאה ולמצוא את החלום ממוסגר בצורת מזנון איכותי וססגוני.

 

חברת איפאה

חברת איפאה התחילה את דרכה בבניה של עבודת עץ ייחודיות לפי הזמנה. עם השנים, הכישרון, המקצועיות והביקוש- חברת איפאה התרחבה אל עבר נישות נוספות בטריטוריית העיצוב וכיום יודעת לתת מענה רחב היקף עבור עיצוב כפרי ומודרני, הן עבור פנים הבית והן עבור חוץ הבית. איפאה מהווה בית לאדריכלים, חובבי עיצוב ומגוון מעצבים, וגאה להעניק מענה איכותי לכל לקוחותיה. ניתן ליהנות מהתצוגה בגלרייה שבנס ציונה ובמגוון החנויות המובחרות.

יש 19 מוצרים

  • Grid
  • List