מטבחים

כל היתרונות- אי למטבח

אי למטבח הוא תמיד תוספת נהדרת, אידאלית וחכמה עבור מרבית המטבחים. כל עוד יש מקום במטבח להוסיף אי, ראוי לשקול את האפשרות באופן חיובי. לאי במטבח יש כמה וכמה יתרונות, כאשר העיקריים שבהם נוגעים לעובדה שכך ניתן לעבוד, (לקצוץ ירקות, ללוש..), ובאותו הזמן להיות עם הפנים אל עבר שאר בני המשפחה ולא אל עבר הקיר. כך ניתן להשיג יותר מקום, (עובדה שמאפשרת לכמה אנשים לעבוד במטבח בו זמנית), יש יותר מקום על השיש כיוון שחלק מהציוד עובר אל האי. אין צורך לרכוש שולחן אוכל קטן כיוון שאי עשוי להיות פינה קסומה עבור ארוחות אינטימיות וכמובן שמדובר על מראה עשיר ובייתי.

 

תוספת מרשימה

כאשר מדובר על אי למטבח יש להבין שמלבד הפן הפרקטי המשמעותי שאי מייצר, גם מדובר על תוספת מרשימה עבור המטבח. כאשר יש אי נוצרת תחושה שהמקום גדול, מושקע ונבנה באופן חכם. כל היופי שאי אינו צריך בהכרח להיות גדול, אלא אי גם יכול להיות מינימלי. אי משדר תחושה של מקום משפחתי, שמגוון מאכלים נעשים בו ועל כן כאשר מדובר על אי ישר מרגישים בתחושת חמימות נעימה וכמובן שגם מזמינה.

 

התאמה מלאה

איפאה מציעה עבור המטבח שלכם מגוון איים, כאשר הסגנון הנו מודרני כפרי. האי עשוי מעץ איכותי, צבוע בלבן, ומציע מגוון חלוקות שונות, כך שיש אי למטבח עם מגירות, אי למטבח עם תוספת של דלתות זכוכית וכדומה. האיים משרים כפריות אלגנטית חמימה, ממש כמו שמטבח בייתי אמור לשדר. כל היופי שהאיים מבית איפאה מתחברים באופן מושלם למגוון סגנונות של בתים, כך גם לבית מודרני עם הרבה נירוסטה, צבעים קרים וצורות ישרות וגם לבית יותר כפרי עם צבעים חמים.

 

אודות

חבת איפאה מתמחה בהלבשת בתים. החברה החלה את דרכה בהתמחות בעבודות עץ ייחודיות. עם השנים ומתוך אהבה לתחום העיצוב המשיכה איפאה להתפתח, כך שכיום היא מהווה בית מוביל בתחום העיצוב, כאשר היא יודעת לספק מגון פריטי עיצוב מובחרים. בין היתר מוצעים גופי תאורה, אקססוריז לאמבט, לפרגולה וכמובן שגם לפנים הבית.

יש 10 מוצרים

  • Grid
  • List