אביזרי אמבטיה

אמבטיה הנו חדר חשוב בו תמיד ניתן להתרווח וליהנות, לשכוח מתלאות היום ולהיכנס לתחושה ביתית חמימה, רגועה ונעימה- לפחות כך זה אמור להיות. על מנת באמת להיכנס אל חדר האמבט ולהתרווח, יש חשיבות למראה של החלל, יש חשיבות שהמראה הכללי יהיה הרמוני ומעוצב באופן שמדבר אליכם. על מנת להשיג מראה שכזה אין צורך בהכרח להשקיע בריצוף יקר או באמבטיית ג'קוזי יוקרתית, אלא ניתן להקפיד על בחירת אביזרי אמבטיה מעוצבים משלימים, כך שייראו ביחד היטב וייצרו את המראה הרצוי. בבית איפאה שבנס ציונה אתם מוזמנים למצוא מגוון אביזרי אמבטיה מעוצבים, כך שניתן למצוא מעמד מגבות, קולבים, ווי תליה, אביזרי כיור, אביזרים לשירותים, מתקני נייר טואלט, מתלים ועוד- כאשר הכול מעוצב בקפידה, בטוב טעם ועם חוט שני שמחבר בין האלמנטים כך שניתן ליהנות מהתאמה מלאה של אביזרי אמבטיה מעוצבים. ניתן להתאים את מתלה המגבות למתקן לנייר הטואלט, את המתלה של מגבת הידיים למדף של הסבונים וכדומה, כך שאכן מדובר במעין משחק מהנה שבסופו ניתן ליצור את התחושה הרצויה- את הנראות המובילה שתיצור אצלכם תחושת נעימות בעת כניסה אל חדר האמבט.

התאמה

אם אתם לא מסוג האנשים שמבינים בעיצוב, תמיד ניתן להגיע אל הגלריה ולהיעזר בעובדי המקום על מנת ליצור התאמות, למצוא אביזרי אמבטיה מעוצבים ועל מנת להבין איזו תוספת קטנה עשויה להוביל לשינוי מהותי. כמו כן תמיד ניתן להצטייד עם תמונה של חדר האמבט, וזאת על מנת להצליח לבצע התאמות באופן טוב ומוצלח יותר.

חברת איפאה

מקור שם החברה מגיע מהעץ הברזילאי האיכותי. חברת איפאה מהווה בית מוביל עבור מעצבים, אדריכליים ושוחרי עיצוב באשר הם. החברה מאמינה בירידה לפרטים, בחומרי גלם איכותיים ובשילוב של יצירתיות עם מעוף. גלריית הבית יושבת בנס ציונה אך גם בחנויות המובילות ניתן למצוא את הקולקציות הנהדרות. חברת איפאה מובילה בתחום העיצוב ומעניקה מענה מלא עבור עיצוב פנים וחוץ הבית. מוזמנים להגיע, לגעת ולהתרשם- להוסיף צבעי התחדשות ואופי עיצובי מרשים עבור הבית שלכם

לא נמצאו מוצרים