עציצים פרחים ובוקטים

תוספת לבבית- פרחים לבית

אחד הדברים היפים בבית, אחד הדברים שמעלים חיוך, שמעניקים אווירה טובה, שמשמחים, שמרעננים את פני החדר ותמיד עושים טוב על הלב- פרחים לבית הם ללא צל של ספק בחירה נכונה כאשר מבקשים להוסיף נגיעה עיצובית- כאשר מבקשים להוסיף נגיעה טבעית של צבע.

 

טבעי ומלאכותי

פרחים לבית עשויים כמובן להיות טבעיים, אך כאשר מדובר בעיצוב, אין כמו לבחור בזר פרחים מדומה. כך שאין צורך להצטער שהפרחים נובלים, אין למהר לרכוש חדשים, אין צורך להחליף מים ואין צורך לזכור להשקות. פרחים לבית מפלסטיק מהווים בחירה נהדרת עבור האגרטל שניתב על שולחן הכתיבה, עבור הכד שבמבואת הכניסה, עבור השידה שבחדר השינה ועוד.

 

מבחר

איפאה מתמחה בעיצוב כולל של הבית ועל כן בין היתר גם מציעה היצע מפואר של פריטי עיצוב משלימים ואקססוריז, כך שבראש הרשימה נמצא פרחים לבית. איפאה מציעה בוקט פטוניה סגול, בוקט וינקות, בוקט חרציות ועוד. כל שצריך זה לתת ללב להוביל ולבחור את הזר אותו אתם מבקשים לראות כל בוקר וכל ערב, כאשר כל פעם הוא יעלה חיוך אמיתי מחדש.

 

תוספת משמעותית

כד מרשים שעומד בפינת החדר זה דבר אחד, אך כד מרשים שעומד בפינת החדר ובתוכו פרחים זה כבר דבר שונה בתכלית. כאשר משלבים בין כד לפרחים מהר מאוד מבינים את השיפור המשמעותי, מבינים במהרה באיזה שדרוג מדובר. פרחים מחדדים את תחושת הביתיות, מייצרים תחושת חום ויוצרים הזמנה לבבית להיכנס פנימה. את כל זאת זיהתה חברת איפאה ועל כן מציעה בין היתר מגוון מרשים של פרחים לבית.

 

אודות

מקור השם איפאה מגיע מהעץ הברזילאי האיכותי עמו עבדה לא מעט החברה לאורך השנים. חברת איפאה החלה את דרכה בעבודות נגרות ייחודיות עם עצים, אך מתוך אהבה לתחום העיצוב המשיכה להתפתח, כך שכיום היא מציעה מענה נרחב ומקצועי בתחום העיצוב, כאשר רוב המוצרים שואבים השראה מהאזורים הרומנטיים של צרפת. כיום היא מהווה בית עבור מעצבים ואדריכלים בגלריה שבנס ציונה ורוב העיצובים נעים על הקו שבין מודרני לכפרי ועל כן מתאימים ללא מעט סגנונות.

יש 42 מוצרים

  • Grid
  • List