כסאות פינת אוכל

התאמת כסאות פינת אוכל

כסאות פינת אוכל הם קודם כל פריט אומנות ורק לאחר מכן פריט פרקטי. כסאות פינת אוכל תורמים לא מעט לנראות של חלל המטבח וכיוון שהמטבח מהווה נכס חשוב ומרכזי בבית, יש להשקיע כראוי בבחירה. הכיסאות הם אלו שמקיפים את השולחן ועל כן בין היתר גם יש להקפיד על כך שהכיסאות יהלמו את השולחן וגם יהיו מעוצבים בטוב טעם, אחרת גם אם מדובר בשולחן מעוצב, הוא עשוי להיבלע בתוך מעגל הכיסאות.

התאמה

כאשר מגיעים לבחור כסאות פינת אוכל יש לקחת בחשבון את המראה הרצוי, את הסגנון הראשי, את אופי ארונות המטבח, את הצבעים השולטים וכדומה. לדוגמה אם המטבח בצבע ניטרלי כגון לבן, הריצוף חלק בצבע קרם וגם האריחים שקטים, ניתן לשבור את החד גוניות עם כסאות פינת אוכל צבעוניים, כך שנוצרת הפרה מעניינות ואלגנטית. עם זאת אם הרצפה מרוצפת עם אריחים צבעונים, הרי שיש לבחור בכיסאות שקטים שלא יוסיפו רעש אלא ייטמעו באופן הרמוני. כיוון שלא כל אחד מבין בעיצוב, תמיד כאשר מגיעים אל בית איפאה ניתן להיעזר בצוות המקום על מנת לקבל החלטה מושכלת.

נראות ונוחות

אצל איפאה אתם מוזמנים ליהנות מהיצע עשיר של כסאות פינת אוכל. יש כיסאות בעלי צבע קרם עדין, יש כיסאות צבעוניים, יש כיסאות בעלי צבע עץ טבעי, יש כיסאות בעלי ריפוד, ללא משענת, בעלי נראה כפרית מובהקת לצד מראה כפרי רגוע. כל היופי שכל הכיסאות של פינת האוכל מבית איפאה עשויים מעץ מלא, איכותיים ולא פחות מכך גם נוחים. לגבי נראות ניתן להתרשם מהתמונות, אך נוחות זה משהו שאתם חייבים לנסות בעצמכם.

חברת איפאה

חברת איפאה התחילה בעשייה ייחודית של עבודת בעץ ועם הזמן התרחבה וכיום מעניקה מענה כולל עבור הלבשת הבית באופן איכותי ומסוגנן. החברה מקפידה על שירות אדיב, שואבת לא מעט השראה מהאזורים המרהיבים והרומנטיים של איטליה וצרפת ומהווה בית עיצוב עבור אדריכלים, מעצבים ושוחרי עיצוב, כאשר כל פרט נעשה מתוך מחשבה, מחקר, תשוקה לעיצוב ומחומרים איכותיים.

לא נמצאו מוצרים