מזנונים מעץ

מזנונים מעץ

עץ הנו חומר גלם מדהים ממנו ניתן ליצור ככול העולה על הדעת- כמובן כל עוד מומחים בתחום. על כן כאשר מדובר על מזנונים מעץ יש להבין שמדובר על שילוב מנצח כיוון שהמהות של מזנון קשורה למוצר איכותי שאמור להחזיק מעמד לאורך זמן ולעיתים אף לשאת משקל רב ועל כן כאשר מדובר על מזנונים שעשויים מעץ מלא ניתן להיות רגועים שאכן המזנון יישמר לאורך שנים, לא יקרוס במהרה ולא יישחק בקלות עקב שימוש רב. מזנונים מעץ יוצרים רושם רב וזאת מכמה וכמה סיבות. ראשית כל המוצר מזנון וחומר הגלם עץ ידועים כיוקרתיים ועל כן כאשר משלבים בין שניהם ניתן לקבל מוצר שהוא אכן נחשב לאיכותי ויוקרתי. כמו כן אם נעזוב לרגע את ההיבט הפרקטי, נמצא שגם מבחינת נראות מדובר על הישג מרשים וכאשר מסתכלים על העיצובים מבית איפאה ניתן להבין כמה מזנונים מעץ עשויים להחסיר מילים ולהוות רהיט מקסים, מדויק, מינימליסטי ועם זאת בעל נוכחות מרשימה.

מוצר לדורות

יש הרבה חברות שמתיימרות למכור מזנונים מעץ אך בפועל מדובר בדיקט מצופה פורניר. כאשר רוכשים מזנון אצל חברת איפאה ישר רואים שמדובר בדבר האמיתי והאיכות צצה מכל פינה, חיבור ושיוף. על כן כאשר רוכשים מזנונים מעץ מבית איפאה ניתן לדעת שרכשתם מוצר לדורות שתמיד יהיה רצוי ועדכני- במיוחד כאשר הסגנון משלב בחוכמה בין מראה מודרני לכפרי יוקרתי.

לא רק לסלון

מזנונים מעץ הבה פעמיים מיועדים עבור הסלון, אך טוב לדעת שגם ניתן למצוא לא מעט אנשים שהשכילו לשלב מזנונים שכאלו גם עבור המטבח ומקומות נוספים, כך שהתוצאה מרשימה, יוקרתית ומאוד נוחה.

חברת איפאה

חברת איפאה יוצרת נושמת וחושבת עיצוב. היא התחילה את דרכה כחברה שמתמחה בהכנת עבודת עץ ייחודיות, כגון דקים, ועם השנים התפתחה וכיום מהווה בית עיצוב מוביל עבור אדריכלים, מעצבים ושוחרי עיצוב. בגלריית הבית בנס ציונה תמצאו מגוון אביזרי עיצוב מרגשים וייחודיים שמוסיפים לא מעט עניין וצבע לכל פינה עבור פנים וחוץ הבית. מוזמנים לבוא להתרשם, לגעת, לדמיין ולבחור.

לא נמצאו מוצרים