שולחן אוכל נפתח

נוחות- שולחן אוכל נפתח

שולחן אוכל נפתח הוא מוצר חובה בכול בית- גם אם כרגע חיים בבית רק זוג עם כלב. שולחן שיודע להיפתח יכול להישאר סגור ברוב ימות השבוע, כך שהוא משאיר מספיק מרחב תנועה סביבו ולא יוצר תחושת עומס. עם זאת כאשר מגיעים אורחים או רוצים לערוך את שולחן האוכל באופן חגיגי- תמיד ניתן לפתוח את השולחן ובן רגע משולחן עבור ארבעה או שישה אנשים, מספר המקומות מכפיל את עצמו, כך שבשקט ניתן לאכול בנוחות וללא הידחקות. שולחן אוכל נפתח יכול להיות עגול, מלבני או ריבועי. כל היופי שאין צורך להתקבע על צורה או גודל מסוים וכל לקוח יכול למצוא את השולחן המתאים לו ביותר, את השולחן שמתכתב היטב עם העיצוב שבבית, מתאים לסגנון ואף מתיישב באופן מושלם עם גודל פינת האוכל. על כן כאשר מגיעים לבחור שולחן אוכל נפתח, ראשית כל יש להתחיל עם נראות, (כי עיצוב הוא חלק משמעותי משביעות הרצון שלנו ממרחב המחיה), ורק לאחר מכן יש לעבור ולבחון את ההיבט הפרקטי. בהיבט הפרקטי יש לבחון כמה מקומות נוספים בעת פתיחת השולחן, האם ניתן להגדיל בשלבים עבור כמות אורחים משתנה וכמובן יש לעבור על אופי תפעול הפתיחה והגדלת השולחן.

מבחר

בחברת איפאה עושים את המירב על מנת להציע מגוון פתרונות איכותיים וחכמים אך פשוטים לתפעול, כך שאכן ניתן ליהנות משולחן בגודל סטנדרטי ובעת הצורך להגדיל אותו ללא מאמץ. כיוון שבחברת איפאה מאמינים בעיצוב ובסגנון כפרי שמתכתב עם הסגנון המודרני, ניתן למצוא מגוון אופציות מובחרות בקטגוריית שולחן אוכל נפתח. ניתן למצוא שולחן עגול בגוונים שונים, שולחן אבירים ועוד, כאשר תמיד ניתן למצוא משחק עשיר עם גדלים וחומריות.

חברת איפאה

חברת איפאה עוסקת, מחדשת ויוצרת רהיטים מתוך אהבה טהורה לעץ, חומריות ועיצוב. החברה התחילה בעשייה ייחודית של עבודת בעץ ועם הזמן התרחבה וכיום מעניקה מענה כולל עבור הלבשת הבית באופן איכותי, מעוצב ומלא השראה מהמחוזות המרהיבים של איטליה וצרפת. החברה מקפידה על שירות אדיב ומזמינה גם אתכם להתרגש ולהתחדש יחד עמה.

לא נמצאו מוצרים