שולחן פינת אוכל

בחירת שולחן פינת אוכל

כל פינת אוכל צריכה שולחן פינת אוכל, וכל היופי שכל פינה שונה מאחרת ולכל לקוח יש טעם שונה, דגשים אחרים וכדומה. על כן כאשר עומדים לבחור שולחן פינת אוכל יש לבוא מוכנים, יש לעשות מעט שיעורי בית. אצל חברת איפאה תמצאו צוות שישמח לעזור לכם להתכוונן אל עבר הסגנון הרצוי עבורכם, כאשר במקביל הוא יעבור עמכם על ההיצע העשיר והאיכותי שנבנה מתוך מחשבה, הכרת צרכי הקהל הישראלי והתמקדות במגוון סגנונות- כאשר הסגנון המודרני כפרי שולט ומציג מגוון ורסיות איכותיות ומעוצבות באופן נפלא.

דגשים

כאמור, יש לעבור על מגוון דגשים לפני שבוחרים שולחן פינת אוכל. יש לשאול את עצמכם כמה מקומות אתם מבקשים, האם רצוי שהשולחן יידע לשנות גודל, מהי הצורה הרצויה, מהו חומר הגלם המועדף, איזה צבע רצוי, האם השולחן יעמוד בצמוד לקיר או באמצע החלל וכמובן מהו הסגנון הרצוי.

סגנונות וצורות

חברת איפאה יודעת להציע שולחן פינת אוכל שהוא יותר מודרני לצד שולחן פינת אוכל שהוא יותר כפרי, כאשר באמצע יש מגוון שילובים מרהיבים. יש לדעת שמי שיש לו בית מודרני אינו בהכרח צריך לבחור בשולחן בסגנון כפרי, כיוון שלעיתים דווקא הגיוון יוצר עניין, שובר באופן מתוחכם את המראה הכללי ובכך מוסיף תיבול איכותי לאופי הבית. כמו כן טוב לדעת שעבור חללים מלבנים ראוי לבחור שולחן פינת אוכל מלבני ואילו עבור חללים ריבועיים עדיף לבחור שולחן ריבועי או עגול. חברת איפאה יודעת להציע גם וגם, יודעת להציע מגוון עשיר של שולחנות מעץ מלא, מגוון עיצובים נהדרים שיוצרים תחושת חמימות ביתית מזמינה ובאותה נשימה גם יוצרים רושם רב. בין מבחר השולחנות תמצאו גמורים שונים, תוספות מגוונות ועוד. בואו להתרשם ותמצאו את השולחן עליו חלמתם.

חברת איפאה

חברת איפאה עוסקת בהלבשת הבית מתוך אהבה לחומר וליצירה ומהווה בית למעצבים ואדריכלים לצד חובבי עיצוב. החברה שואבת השראה רבה מהאזורים הרומנטיים של צרפת ואיטליה, ומהסגנונות שמשלבים בין כפרי למודרני ויוצרים תחושת חמימות ביתית. קולקציית איפאה מוצגת בגלריה שבנס ציונה ובחנויות המובחרות.

לא נמצאו מוצרים