תקנון שימוש ורכישה באתר איפאה  (www.ipea.net)

תנאי שימוש באתר:
השימוש באתר איפאה (www.ipea.net) מותר לכל מי שגילו מעל 18 שנים ובאחריותו הבלעדית של משתמש. בכניסתך לאתר ובשימושך בו הינך מצהיר שתוכן האתר והמידע המתפרסם בו אינו פוגע בך באופן ישיר או עקיף והנך גולש בו מרצונך החופשי בלבד. בעצם כניסתך לאתר הינך מוותר על כל תביעה ו/או טענה שהיית ו/או שתהיה לך בעתיד לגבי התוכן המתפרסם באתר.


השירות באתר איפאה (www.ipea.net) ניתן לשימוש בחינם כמות שהוא (AS IS) ולכן הינך מוותר על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה שתהיה לך לגבי איכות האתר, יכולות הגלישה באתר ותכונות השירות באתר.
אתר איפאה (www.ipea.net) משתמש בטכנולוגיה החדישה ביותר לצורך אחזקת האתר ותפעולו, עם זאת איפאה (www.ipea.net) אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופסק, יופרע ויינתן כסידרו וללא הפרעות אם בשל תקלה בציוד החברה ו/או אצל מי נותני השירות שלה.


התוכן המופיע באתר פורסם בכוונה להעשיר את הידע ולהביא בפני הציבור הרחב מוצרים ועיצובים חדשים בנושאים הקשורים לריהוט, כלי בית ואביזרים שונים לבית ולגן. אין בתוכן המפורסם באתר, כולל את תיאורי הפריטים וההסברים השונים משום המלצה לרכישה ו/או לשימוש, ו/או התחייבות כלשהי גם של בעלי האתר גם אם משתמע כך מהתוכן הכתוב.
איפאה (www.ipea.net) לא תהיה אחראית בפני שום אדם ו/או ישות ו/או ישות משפטית כלשהי על אובדן, נזק, פגיעה או חולי שנגרמו, ו/או שנטען שנגרמו, במישרין ו/או בעקיפין, עקב מידע ו/או חוסר מידע שאתר זה מכיל.

קניין רוחני:
שם המתחם (Domain) ומתחמים אחרים דומים והקשורים לאיפאה (www.ipea.net) ובכלל זאת סימני המסחר (בין אם רשומים ובין אם כאלו שטרם נרשמו) מהווים את רכושה הבלעדי של איפאה (www.ipea.net)
ואין לעשות בהם שימוש בכל מקרה ללא הסכמה מראש ובכתב של איפאה (www.ipea.net) שיינתן על פי שיקול דעתה הבלעדי.


כל זכויות הקניין הרוחני ובכלל זאת הפטנטים, הזכויות על התוכן, התמונות, זכויות יוצרים, סודות מסחריים, השיטות, אופן הצגתו ועיצובו של האתר לרבות אופן הצגת הקטגוריות, הסדר, שיטות המכירה וכיוצא באלו, 
וכן כל עניין או פרט הקשורים באתר, יהוו את רכושה וקניינה הבלעדי של איפאה (www.ipea.net) בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין להעתיק, לצלם, להפיץ, לשכפל, למכור, לתרגם, את כל סוגי הטקסטים ו/או תמונות ו/או סקריפטים ו/או מודולים ו/או סימני מסחר ו/או כל מידע אחר המופיע באתר ובכלל זאת לעשות כל שימוש בנתונים המופיעים באתר.

מובהר כי השימוש באתר מותר באמצעות דפדפני אינטרנט סטנדרטיים בלבד.

תנאי רכישה באתר:
כל אדם בישראל ובלבד שמלאו לו 18 שנים ומעלה ביום ביצוע הפעולה זכאי לבצע פעולת רכישה באתר.
הקנייה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל המבצע פעולת רכישה באתר מצהיר כי קרא והבין את תקנון האתר והחוקים המתפרסמים בו וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הנוגעות בהפרת התחייבות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון זה. מכירת המוצרים באתר תתקיים בתנאי שהמוצר שהזמנתם קיים במלאי החנות, בבעלותכם כרטיס אשראי ישראלי בתוקף, והתקבל אישור לביצוע העסקה באמצעות חברת כרטיסי האשראי שהנפיקה את הכרטיס. במידה ולא התקבל אישור לביצוע העסקה בכרטיס האשראי, או שהמוצרים שהזמנתם אינם קיימים במלאי, איפאה לא מתחייבת לספק לכם את המוצרים שהוזמנו על ידכם באתר. במקרה זה נשלח הודעה מתאימה בדואר אלקטרוני ו/או באמצעות מספר הטלפון שהזנתם בעת ביצוע הרכישה, ונמנע מחיוב כרטיס האשראי. אם חויבתם בטעות, אנא הודיעו לנו, ואנו נדאג לזיכוי מיידי של הכרטיס.


הזמנת המוצרים מתבצעת באמצעות שרת מאובטח בטכנולוגיית SSL. כדי להזמין מוצרים עליכן למלא את הפרטים הבאים בתהליך ההזמנה: השם ושם המשפחה המלא של המזמין, מספר טלפון פעיל, כתובת מלאה לרבות מיקוד וטלפון במקום המסירה, וכתובת למשלוח החבילה. צורת משלוח ואת פרטי כרטיס האשראי. היה ואחד מהפרטים לא יהיה מלא כנדרש, החברה לא תישא בכל אחריות למשלוח המוצרים ו/או איחור בזמן ספקתם.
חיוב כרטיס האשראי מתבצע בעת הרכישה ולאחר שנמצא כי המוצר קיים במלאי. אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטים שגויים ו/או לא מדוייקים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים שרכשתם יגיעו אליכם ואתם תישאו בכל האחריות.


במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, תחויבו בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח נוסף ו/או שתינתן לכם האפשרות לבצע איסוף עצמי מהחנות. אנא הקפידו למלא פרטים מדויקים ועדכניים. במקרה של ספק מומלץ לפנות אלינו בטלפון או בדואר אלקטרוני המתפרסמים בדף הקשר של האתר.

הצהרת ויתור על פרטיות
המוצרים נשלחים באריזה בציון שם השולח איפאה. בדף חיוב כרטיס האשראי יופיע הכיתוב "איפאה ח.מ בע"מ".
איפאה אינה שומרת פרטים אישיים אלא אם ביקשתם לעשות כן במפורש במהלך תהליך הרישום לאתר ו/או באמצעות מועדון הלקוחות שלה. פרטים אישיים לרבות פרטי האשראי שמסרתם יגרסו ויושמדו מיד עם השלמת תהליך הרכישה ואישור קבלת המוצר.

מועד אספקה:
מועדי ההספק הינם משוערים ע"י איפאה. אנו נספק את המוצרים שהוזמנו בהתאם לצורת המשלוח שנבחרה בעת תהליך ביצוע ההזמנה. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון - חמישי, ואינו כולל את הימים שישי, שבת, ערבי חג וחג. זמני הספקת המוצרים משתנה ממוצר למוצר. אנו מציעים לברר עימנו את המועד המדוייק, ככל שניתן, לזמן הספקת המוצר הספציפי שהזמנתם.


איפאה (www.ipea.net) לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה - כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות במשק ו/או בשירותי הדואר, תקלות במערכת המחשוב או 
במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני. עם זאת איפאה (www.ipea.net)  תעשה את מירב המאמצים על מנת לספק לכם את המוצרים שרכשתם.

מחירים:
המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ אלא אם כן צוין אחרת במפורש. המחירים אינם כוללים דמי טיפול אריזה ו/או משלוח ו/או הובלה, אלא אם צוין לידם במפורש אחרת.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן את מחירי המוצרים באתר ובחנות מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה.


למרות שאנו מקפידים לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי ו/או לא מעודכן של מוצר. במקרה זה נפנה אליכם לאחר שביצעתם את הזמנתכםונודיע לכם מהו מחירו הנכון של המוצר ונאפשר לכם לרוכשו במחירו הנכון. אם לא תאשרו את המחיר הנכון בתוך שלושה ימים ו/או אם תסרבו לרכוש את המוצר במחירו הנכון - לא נהיה חייבים לספק את ההזמנהובמקרה זה לא תהיינה לכם כל טענה כלפינו.

זמינות המוצרים במלאי:
כל המוצרים המוצגים באתר נמצאים במלאי וזמינים לרכישה, אלא אם צוין אחרת בדף המוצר. לעיתים עשוי לחול טעון וחלק מהפריטים המצויים באתר לא יהיו זמינים במלאי.
איפאה (www.ipea.net) לא תהיה אחראית להצגה ו/או מסירה של מידע לא נכון בשל באג בתוכנה ו/או תקלת חומרה ו/או תוכנה ו/או תקשורת ו/או טעות אנוש ולעיתים, על אף הצגת המוצרים באתר יתכן וחלק מהמוצרים אינם זמינים ו/או טרם הגיעו למחסני החברה ו/או נמצאים בתהליך ייצור ועל כן לא נוכל לספקם ו/או לא נוכל לספקם במועד. במקרה זה כרטיס האשראי שלכם לא יחויב ואם חויב, יזוכה באופן מיידי ולאלתר.

תנאי תשלום
איפאה (www.ipea.net) תגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנתם בתוספת דמי הטיפול ומשלוח ו/או הובלה על פי המפורסם באמצעות כרטיס האשראי שנמסר בעת תהליך ההזמנה באתר.
כרטיס האשראי יחויב בתשלום אחד, במועד החיוב החודשי הקרוב. אם ברצונכם לבצע רכישה בתשלומים אנא ציינו זאת במפורש בעת ביצוע ההזמנה בשדה המיועד לכך וכל זאת, במידה שניתן לרכוש את המוצר הספציפי בתשלומים.

ביטול עסקה והחזרת מוצרים
לא ניתן לבטל מוצרים שהוזמנו ספציפית פי דרישת הלקוח ו/או שהמוצר שונה על פי דרישות הלקוח. כמו כן, לא ניתן לבטל עסקאות שלגביהם נקבע מחיר מיוחד ו/או מחיר מבצע.

ניתן להחזיר את המוצרים שרכשתם ובתנאי שבאחריותכם להשיב אותם תוך 14 ימים לחנות ו/או למחסן על חשבונכם. החזרת המוצרים באחריות בלעדית של הלקוח ולרבות העלויות הכרוכות בהובלתו לידי מחסני איפאה וזאת רק בתנאי שלא נפתחה אריזתם המקורית של המוצרים ו/או אריזת הניילון שעוטפת אותם, והאריזה והמוצר במצב חדש וללא פגיעות.
החובה להחזרת המוצר לחנות ו/או למחסן החברה חלה על הלקוח בלבד ובעת החזרת המוצר תקבלו את כספכם בחזרה בניכוי דמי טיפול ומשלוח של המוצר הראשונים בעת ביצוע העסקה אליכם. איפאה (www.ipea.net)  שומרת לעצמה את הזכות לגבות דמי ביטול בשיעור של 10% מהמחיר, עד לגובה של 100 ש"ח על פי חוקי הגנת הצרכן.

על החזרות על פי תקנון זה, יחולו חוקים ותקנות הגנת הצרכן בשינויים המתחייבים.

מוצרים פגומים
איפאה (www.ipea.net) לא תישא באחריות כלשהי בגין תקלות או שיבושים במשלוח ו/או בפגמים שנוצרו במוצרים החל מרגע שיצאו ממחסן ו/או החנות. 

איפאה (www.ipea.net) אינה נושאת באחריות לטיב המוצרים, ואינה מתחייבת לתוצאות כל שהן. במקרה שרכשתם מוצרים פגומים זכותכן היחידה היא להחליפם או לקבל את כספכם בחזרה, כמפורט בהסכם זה. 
איפאה (www.ipea.net) לא תישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם בשל איחורים באספקה, או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו היו פגומים או לא ענו על הציפיות שלכם.

החברה לא תישא באחריות לפגמים במוצרים שנעשה בהם שימוש לא נכון ו/או שלא בהתאם להוראות היצרן ולרבות בהתאם להוראות ניקוי של היצרן.

 •        התקנון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך הכוונה לנשים ולגברים כאחד.
 •        הוראות התקנון חלות ומחייבות את המשתמשים באתר באופן בלעדי. בכל מקום שאין הוראה ספציפית בתקנון, יחולו הוראות חוק הגנת הצרכן והתקנות שהותקנו מכוחו.

דין ושיפוט
הדין החל על הזמנתך והסכם זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית והבלעדית נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוזות תל-אביב בלבד ורק בהם, במדינת ישראל.

 

הצהרת פרטיות בשימוש באתר האינטרנט איפאה (www.ipea.net):

איפאה - חנות לכלי בית, ריהוט ועיצוב הבית מחויבת להגן על פרטיותך ועל פיתוח טכנולוגיה אשר מעניקה לך חווית גלישה עוצמתית ובטוחה. הצהרת פרטיות זו חלה על אתר האינטרנט של איפאה ומפקחת על איסוף מידע ושימוש בו. באמצעות שימוש באתר איפאה בכתובת www.ipea.net, הנך מסכים לתנאים המופיעים בהצהרה זו. 

איסוף המידע האישי שלך:

איפאה אוספת פרטי זיהוי אישיים, כגון כתובת הדואר האלקטרוני שלך, שם, כתובת מגורים ו/או עבודה ו/או  מספר טלפון אשר מסרת או תמסור מרצונך האישי בלבד בעת גלישה באתר האינטרנט של איפאה. איפאה גם אוספת מידע דמוגרפי אנונימי, אשר אינו ייחודי לך, כגון המיקוד שלך, גיל, מין, העדפות, ותחומי עניינך. 

ישנו גם מידע אודות החומרה והתוכנה במחשב שלך הנאסף באופן אוטומטי על ידי מערכות המחשב של איפאה. מידע זה יכול לכלול: כתובת ה-IP שלך, סוג הדפדפן, שמות מתחמים (domains), זמני גישה וכתובות אתרי אינטרנט מפנות. מידע זה משמש את איפאה להפעלה תקינה של השירות, לשמירה על איכות השירות, וכן על מנת לספק סטטיסטיקות כלליות בנוגע לשימוש באתר האינטרנט של איפאה. 

אנא זכור שאם הנך בוחר לחשוף מידע אישי או מידע רגיש באופן אישי באמצעות אתר איפאה באמצעות לוחות הודעה לציבור (פורומים), מידע זה עשוי להיאסף גם על ידי גורמים אחרים.

הערה: איפאה אינה קוראת או מפענחת תקשורת פרטית מקוונת. 

איפאה מעודדת אותך לבדוק את הצהרות הפרטיות של אתרי אינטרנט אשר היא מקשרת אליהם כך שתוכל להבין כיצד אתרים אלו אוספים, משתמשים ומשתפים את המידע שלך. איפאה אינה אחראית להצהרות הפרטיות או לתוכן אחר באתרי אינטרנט שמחוץ לאתר של איפאה. 

השימוש במידע האישי שלך:

איפאה אוספת ומשתמשת במידע האישי שלך כדי להפעיל את אתר האינטרנט איפאה ולספק את השירותים שביקשת. איפאה גם משתמשת במידע האישי שלך כדי להודיע לך על מוצרים או שירותים אחרים הזמינים עבורך. יתכן וניצור עמך קשר באמצעות סקרים כדי לבצע מחקר אודות דעותיך בנוגע לשירותים הנוכחיים או שירותים חדשים פוטנציאליים שעשויים להיות מוצעים. 

איפאה לא מוכרת, משכירה או מחכירה את רשימות הלקוחות שלה לצדדים שלישיים, מידע אודות לקוחותיה הינו בבעלותה הקניינית הבלעדית של איפאה. 

איפאה לא תשתמש או תחשוף מידע אישי רגיש, כגון ולא אך ורק: גזע, דת, או נטיות פוליטיות, ללא הסכמתך המפורשת. 

איפאה עוקבת אחר אתרים ודפי אינטרנט שלקוחותינו מבקרים בתוך ומתוך האתר של איפאה, על מנת לקבוע מהם המוצרים והשירותים הפופולריים ביותר שגולשיה מחפשים. נתונים אלה משמשים כדי לספק תוכן מותאם אישית ופרסום בתחומי האתר של איפאה בלבד. 

איפאה לא תחשוף את המידע האישי שלך, ללא הודעה מוקדמת, רק אם נדרש לעשות זאת על פי חוק או מתוך אמונה בתום לב שפעולה זו חיונית כדי: (א) ציות לדרישות החוק או היענות עם להליך משפטי כנגד איפאה; (ב) לשמור ולהגן על זכויות הקניין של איפאה. (ג) לפעול תחת נסיבות חירום דחופות כדי להגן על שלומם וביטחונם של המשתמשים באתר איפאה, או על הציבור. (ד) צו שיפוטי של בית משפט.

שימוש בעוגיות cookie:

איפאה משתמשת ב "עוגיות" כדי לעזור לך להתאים אישית את חווית הגלישה שלך. קובץ Cookie הוא קובץ טקסט המוצב בדיסק הקשיח בידי שרת דף האינטרנט. לא ניתן להשתמש ב"עוגיות" כדי להפעיל תוכניות או להעביר וירוסים למחשב שלך. קבצי Cookie מוקצים לך באופן ייחודי, ויכולים להיקרא רק על ידי שרת האינטרנט שהנפיק אותן. 

אחת המטרות העיקריות של קבצי Cookie היא לספק נוחות וחיסכון בזמן. מטרתו של קובץ Cookie היא לציין לשרת האינטרנט שחזרת לדף מסוים שבקרת בו בעבר. לדוגמה: לאחזר את המידע הספציפי שלך בביקורים הבאים באתר. זה מפשט את התהליך של רישום הפרטים האישיים שלך, כגון כתובות לחיוב, כתובות משלוח, וכן הלאה, כאשר אתה חוזר אל אותו אתר.
יש לך את היכולת לקבל או לדחות קבצי Cookie. רוב דפדפני האינטרנט מקבלים קבצי Cookie באופן אוטומטי, אך בדרך כלל ניתן לשנות את הגדרת הדפדפן כדי לסרב לקבל קבצי Cookie, אם אתם מעדיפים. אם תבחר לדחות קבצי Cookie, ייתכן שלא תוכל ליהנות באופן מלא מהתכונות האינטראקטיביות של אתר איפאה או אתרי אינטרנט אחרים שבהם אתה מבקר. 

אבטחת המידע האישי שלך:

איפאה מאבטחת את המידע האישי שלך מפני שימוש לא מורשה גישה, או גילוי. איפאה - מאבטחת את פרטי הזיהוי האישיים שתספק לשרתים בסביבה נשלטת מאובטחת, מוגנת מפני שימוש לא מורשה גישה, או גילוי. כאשר פרטים אישיים (כגון מספר כרטיס אשראי) מועברת לאתרי אינטרנט אחרים, הוא מוגן באמצעות הצפנה, כגון פרוטוקול Secure Socket Layer)  (SSL)). 

שינויים בהצהרה זו:

איפאה תעדכן מפעם לפעם את הצהרת פרטיות זו כדי לשקף את החברה ואת תגובות הלקוחות. איפאה מעודדת לסקור באופן תקופתי את הצהרה זו בכדי להיות מודע לאופן בו איפאה מגנה על המידע שלך. 

פרטים ליצירת קשר:

איפאה מקבלת בברכה את הערותיך בנוגע להצהרה זו. אם אתה מאמין כי איפאה לא פעלה בהתאם להצהרה זו, אנא צור קשר עם איפאה בעמוד צור קשר.

אנו נעשה מאמצים סבירים מבחינה מסחרית כדי לזהות ולפתור את הבעיה. 

המשך גלישה נעימה צוות איפאה

 •        התקנון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך הכוונה לנשים ולגברים כאחד.
 •        הוראות התקנון חלות ומחייבות את המשתמשים באתר באופן בלעדי. בכל מקום שאין הוראה ספציפית בתקנון, יחולו הוראות חוק הגנת הצרכן והתקנות שהותקנו מכוחו.

דין ושיפוט
הדין החל על הזמנתך והסכם זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית והבלעדית נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוזות תל-אביב בלבד ורק בהם, במדינת ישראל.

 

 

תקנון מועדון  איפאה ח.מ בע"מ

 1.         מבוא: 

מועדון לקוחות איפאה מנוהל ע"י חברת איפאה ח.מ בע"מ ממענה הראשי שברחוב החרש 10 בנס ציונה, מיקוד 7403117, טל' 08-9404056 כתובת דוא"ל ipea@ipea.net (להלן: "איפאה").

מועדון לקוחות הוקם במטרה להעניק לחברי המועדון עדכונים, מידע והטבות שונות ומגוונות בתחום עיצוב הבית, כלי בית ואקססוריז.

 1.         הגדרות:

    "האתר" הנו אתר האינטרנט של איפאה שכתובתו: www.ipea.net.

 "דמי החבר" הנם תשלום עבור חברות במועדון למשך תקופת החברות, בשיעור שיהיה בתוקף במועד ההרשמה למועדון.

"הטבות" כפי שיוגדרו במפורש בתקנון זה.

"חבר מועדון" הנו מי שהצטרף לחברות במועדון בכפוף לתנאי תקנון זה ואוחז בפועל בכרטיס חברות בתוקף.

"המועדון" הנו מועדון הלקוחות של איפאה ח.מ בע"מ.

"מנהל המועדון" נציג החברה אשר מתפעל בפועל את מועדון הלקוחות.

"התקנון"- הנו תקנון המועדון כמפורט במסמך זה יחד עם תקנון שימוש באתר אשר מהווה חלק בלתי נפרד ממסמך זה.

 1.         חברות במועדון הלקוחות של איפאה: 

כל אדם אשר מלאו לו 18 שנים זכאי להצטרף למועדון לקוחות איפאה ו/או כל גוף אחר שיקום מטעמו ו/או במקומו, המופעל ומנוהל על ידי חברת איפאה (להלן: "חבר המועדון" ו/או "המועדון"). איפאה רשאית לדחות, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי, בכל סיבה שהיא, בקשה של אדם להתקבל כחבר מועדון מבלי שתהיה מחויבת לנמק סירובה כאמור. יובהר כי ההרשמה למועדון מיועדת ללקוחות פרטיים בלבד לצורך שימוש שעיקרו אישי/ביתי/ פרטי/משפחתי ואינה מיועדת לתאגידים ו/או מוסדות ו/או ארגונים וכיו"ב.

 1.         קבלת חברות במועדון:

4.1.       כל אדם המעוניין להיות חבר מועדון לקוחות איפאה, מוזמן לגשת לאחד מחנויות איפאה ולהירשם באמצעות אחד מנציגי איפאה או רישום באמצעות כניסה לאתר האינטרנט של איפאה בכתובת www.ipea.net ולבקש להירשם כחבר מן המניין במועדון הלקוחות.

4.2.       על הלקוח למלא את כל הפרטים האישיים הנדרשים בטופס ההצטרפות למועדון הלקוחות ולאחר אישור סופי ומוחלט של איפאה החבר יקבל כרטיס חברות במועדון הכולל את פרטיו האישיים ומספר חבר מועדון (להלן: "הכרטיס").

4.3.       כרטיס המועדון הינו אישי ופרטי ואינו ניתן להעברה ו/או להסבה לאחר והשימוש בו בכפוף להצגת תעודת זהות ו/או רישיון נהיגה בלבד. 

4.4.       במקרה של אובדן, גניבה, או פגם בכרטיס המונע את השימוש בכרטיס יודיע החבר באופן מיידי לאיפאה על האובדן או הגנבה ויהא רשאי לקבל כרטיס חדש. 

4.5.       החברה אינה מתחייבת להעביר את ההטבות שנצברו בכרטיס שאבד ו/או נגנב ו/או נפגם לכרטיס החדש.

4.6.       הסכמה לכל תנאי התקנון הנה תנאי יסודי לחברות במועדון. מילוי טופס ההרשמה ומסירתו כאמור לעיל, כמוהו כהסכמה של מי שמבקש להירשם למועדון לכל הוראות התקנון זה לרבות כל שינוי עתידי בהוראות התקנון. לחבר המועדון לא תהיה כל דרישה ו/או תביעה בקשר עם הוראות התקנון ו/או שינוי תנאי מהתנאים בו.

 1.          צבירת ומימוש נקודות איפאה:

5.1.            כל חבר מועדון יזוכה בנקודות איפאה עבור רכישותיו בפועל בחנויות שבבעלותה בלבד ו/או בגין רכישות דרך אתר האינטרנט של החברה וזאת בשיעור של 1 נקודת מועדון בעבור כל 20 ש"ח קניה (להלן: "נקודות" או "נקודות איפאה" או "נקודות מועדון" או "ההטבה").  נקודה אחת שווה 1 שקל בעת מימושה בפועל.

5.2.            היחידה הקטנה ביותר לצבירת הנקודות הינה 1 נקודת מועדון. לא תינתן צבירת נקודות בגין קניה הנמוכה מ- 20 ש"ח. מובהר כי בגין רכישה בסכום אי זוגי, ניתן צבירת נקודות על מרכיב הרכישה הזוגי בלבד.

5.3.            איפאה רשאית לקבוע, ולשנות מעת לעת, את השיטות ו/או הנוסחאות השונות לצבירת נקודות או שימוש בהן, לרבות אך לא רק עבור מוצרים מסוימים, לקניה, לשימוש בשירותים שונים וכיוצ"ב, וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

5.4.            איפאה רשאית לקבוע מעת לעת, כי קבוצות מסוימות באוכלוסייה יהיו זכאיות לתנאים שונים בכל הנוגע לצבירת הנקודות ו/או אי צבירתם ו/או ערכם ו/או הטבות מועדון שונות בפורמטים שונים של איפאה עפ"י שיקול דעתה הבלעדי. למען הסר ספק מובהר כי איפאה לא תהיה מחויבת להודיע לחבר המועדון על שינוי תנאי תקנון זה וצבירת הנקודות והמימוש שלהן יעשה בהתאם לאמור בתקנות כפי שיהיה תקף במועד מימוש הנקודות.

5.5.            צבירת הנקודות ומימוש ההטבות לחברי מועדון לקוחות איפאה הינה אישית תחת פרטי חבר המועדון.   

5.6.            תנאי למימוש ההטבות ו/או המבצעים כאמור הינו הזדהות כחבר מועדון לקוחות באמצעות כרטיס חבר ביחד עם ת"ז ו/או רישיון נהיגה. הטבות הינן אישיות וניתנת למימוש אישי בלבד.

5.7.            איפאה רשאית להגביל את ההטבות ו/או המבצעים ו/או ההנחות ו/או צבירה ומימוש הנקודות הנ"ל ולהתנותם בתנאים שונים על פי שיקול דעתה הבלעדי.

5.8.            אין כפל מבצעים ולחבר ניתנת האפשרות לממש מבצע או הנחה או צבירה של נקודות או מימשן של נקודות בלבד במחיר שאינו מחיר מבצע. 

5.9.            נקודות זיכוי תיצברנה ע"י העברת כרטיס המועדון בקופה בעת ביצוע התשלום בהתאם למפורט ולא ניתן יהיה לזכות את חשבון הכרטיס בנקודות זיכוי בדיעבד.

5.10.        מובהר כי הצגת כרטיס החבר לקופאי/ת  בחנות לפני עריכת החשבון הינה באחריות החבר בלבד.

5.11.        איפאה שומרת לעצמה את הזכות לאפשר לחבר צבירת נקודות ומימוש הטבות גם באמצעות הזדהות בכל דרך אחרת ו/או באמצעות רכישה באתר האינטרנט- בהתאם לדעתה הבלעדי של איפאה באמצעות מספר ת.ז או מספר חבר - ואולם מובהר כי אין בכך כדי לחייב את איפאה לעשות כן ולאיפאה יהיה שיקול הדעת הבלעדי בבחינת אפשרויות חלופיות בזיהוי החבר שלא באמצעות הצגת כרטיס החבר בקופה. 

5.12.        נקודות שנצברו עקב מוצר שנקנה והוחזר לחנות מסיבה כלשהי, לרבות החזר כספי ינוכו מחשבונו של החבר. במקרה ויתרת נקודות הזיכוי בחשבון החבר קטנה מנקודות הזיכוי אותן יש לנכות כאמור, יחויב החבר בעלות הכספית בפועל, בשקלים, הסכום ההפרש בנקודות.

5.13.        רכישה אשר אמצעי התשלום בה לא כובד ו/או לא נפרע בפועל לא תזכה את החבר בנקודות ואיפאה תהיה רשאית למחוק נקודות זיכוי בגין רכישות אשר לא נפרעו בפועל בכל זמן.

5.14.        תשלום בגין חיובים הנלווים למחיר המוצר עצמו (כגון: ריבית ו/או הצמדה ו/או הובלה ו/או התקנה) לא יזכה בנקודות.

5.15.        מוצרים במכירת חיסול/מבצע/הנחה/סוף עונה איפאה אינה חייבת לצבור נקודות בשל רכישת מוצרים בהטבה אולם החליטה החברה לעשות כן, אזי המחיר הקובע לעניין מתן הנקודות יהא המחיר ששולם בפועל לאחר ההנחה או המבצע.

5.16.        צבירת נקודות זיכוי תתאפשר על ידי תשלום במזומן, בשקים ובכרטיס אשראי בלבד. מובהר בזאת כי לא תהא צבירת נקודות בגין תשלום בתווי קניה ו/או בשוברי החלפה ו/או באמצעות שובר זיכוי ו/או באמצעות נקודות זיכוי וכד'.

5.17.        לא תאושר צבירת נקודות בגין רכישה סיטונאית של מוצרים ו/או שירותים. במידה שיועבר כרטיס מועדון ברכישה סיטונאית, באופן שבו תצטברנה נקודות לזכות בעל הכרטיס בגין אותה רכישה, רשאי המועדון לבטל את הנקודות שנצברו בגין אותה רכישה, כאמור, ללא צורך במתן הודעה על כך ללקוח, בין מראש ובין בדיעבד. לעניין זה "רכישה סיטונאית"- רכישת מוצרים שלא לשימוש אישי כפי שתוגדר על ידי איפאה מעת לעת. החלטת איפאה באשר לסיווג עסקה כלשהי כרכישה סיטונאית תחשב כנכונה ותהווה הוכחה לכאורה כלפי החבר.

5.18.        החבר יהיה אחראי להתעדכן במצב הנקודות הצבורות לזכותו ע"י יצירת קשר עם המועדון  כמו כן יופיע מצב הנקודות הצבורות על גבי חשבונית הקניה. כמו כן יהיה החבר אחראי להתעדכן בנהלי וכללי המועדון, המתעדכנים על פי החלטת איפאה מעת לעת, ולא תחול על איפאה כל אחריות בקשר לכך.

5.19.        רישומי המועדון באשר למספר הנקודות שהצטבר יהיו בגדר ראיה חלוטה לנכונותם של הפרטים. מובהר בזאת, כי איפאה תהיה פטורה מאחריות כלפי החבר במקרה שיחולו טעויות בצבירת נקודות כתוצאה מתקלה טכנית ו/או אלקטרונית ו/או אחרת בתוכנה, חומרה או באתר האינטרנט.

5.20.        מבלי לגרוע מכלליות האמור, הרי שבמקרה שלחבר ישנן השגות בדבר מספר הנקודות שנצברו לזכותו, עליו לפנות למועדון בכתב, עד 3 חודשים ממועד הרכישה, באמצעות אתר האינטרנט של איפאה או באמצעות פקס או מכתב לכתובת המועדון, בצרוף העתק של חשבונית הקניה ופירוט טענותיו.

5.21.        בכל מקרה של מחלוקת, איפאה תכריע במחלוקת בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי והמוחלט.

5.22.        היה והתברר ברישומי המועדון כי לחבר המועדון קיימים מספר כרטיסים במערכת, תהיה איפאה רשאית, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, לבטל את אחד הכרטיסים ולהשאיר לחבר כרטיס אחד בלבד.

5.23.        איפאה תהיה רשאית לעשות שימוש בתשתית הטכנולוגית של מועדון לקוחות איפאה לצורך מתן הטבות/מענקים/זכאויות לקבוצות לקוחות עפ"י שיקול דעתה הבלעדי ולרבות במסגרת שיתופי פעולה עם גופים חיצוניים.

 1.        מימוש נקודות הזיכוי

6.1.             איפאה מתחייבת להעניק לחברים זיכוי בעת רכישה מחודשת בחנויות שלה בגין נקודות הזיכוי שנצברו על ידיהם ברכישות קודמות עד לגובה של 50% ממחיר הרכישה החדשה (להלן: "מימוש נקודות הזיכוי") ו/או הנחה ו/או מתנות ו/או מוצרים, תמורת נקודות והכול כפי שיקבע על ידה מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט ומבלי שיהיה צורך במתן הודעה על כך. 

6.2.           למען הסר ספק, איפאה תהיה רשאית לשנות ולעדכן את ההטבות הניתנות על ידה ואת אופן חישוב מימוש נקודות הזיכוי מעת לעת ולרבות לבטלם לחלוטין ללא כל הודעה מראש.

6.3.           למען הסר ספק מובהר, כי הנקודות שנצברו לטובת החבר וכן ההטבות ו/או ההנחות ניתנים לשימוש האישי של החבר בלבד ואינן מהווים ו/או נחשבים לקניינו האישי של החבר. החבר אינו רשאי להעבירם בכל דרך שהיא, לרבות מכירה או העברה ללא תמורה, לצד שלישי כלשהו.

6.4.           חבר אשר חדל מלרכוש בחנויות איפאה במשך שנה מיום ביצוע הרכישה האחרונה ומעלה ו/או במשך התקופה האמורה לא מימש את נקודות הזיכוי שנצברו לזכותו- יאבד את זכותו לקבלת ההטבות ו/או הנקודות שנצברו לזכותו ו/או מימושן. איבוד הזכות לקבלת ההטבות ו/או הנקודות הינו אוטומטי ואיפאה אינה חייבת ליתן לחבר הודעה מוקדמת על פקיעת ההטבות ו/או הנקודות שנצברו לטובתו ו/או מימושן.

 1.           פרטים אישים של החבר ועדכון פרטים

7.1.           החבר יהיה אחראי לדווח לאיפאה על כל השינויים שיחולו בפרטיו האישיים, על מנת לאפשר קשר רציף ותקין עמו. איפאה לא תהיה אחראית לאי קבלת הטבה ו/או דיוור ו/או כל דבר בקשר עם המועדון בגין אי עדכון פרטיו האישיים של החבר במועד. עדכון פרטים אישיים של מחזיק כרטיס חבר מועדון יהיו בהתאם לאמור בתקנון זה. חבר מועדון אשר לא יעדכן את פרטיו האישיים על מנת שיתאפשר קשר רציף ותקין עמו לא יהיה זכאי לקבלת הטבות ו/או צבירת נקודות מועדון ואיפאה תהיה רשאית לבטל את חברותו במועדון ולבטל את הנקודות שנצברו עד לאותו מועד והכול עפ"י שיקול דעתה הבלעדי של איפאה.

7.2.           על אף האמור לעיל ובכפוף להוראות כל דין איפאה תהיה רשאית להעביר מידע מפורט ומזוהה של לחברי המועדון לצדדים שלישיים, בהתאם ובכפוף לקבלת הסכמת הלקוח לעשות כן במפורש או מכללא, ו/או בהתאם להוראות של כל גוף שלטוני/שיפוטי מוסמך ו/או בהתאם להוראות הדין. 

7.3.           בהצטרפותו למועדון, החבר מסכים כי מידע שיקבל המועדון מהחבר, לרבות פרטיו האישיים של החבר ופירוט בדבר רכישותיו, יוחזקו במאגר מידע אחד או יותר של איפאה בגינו, וכי ייעשה במידע זה שימוש בהתאם למטרות מאגרי מידע אשר יעודכנו מעת לעת עפ"י שיקול דעתה של איפאה ולהוראות כל דין.

7.4.           חבר מועדון מסכים ומאשר באופן מפורש, בהצטרפותו למועדון, כי איפאה תהיה רשאית להשתמש במידע שתקבל מהחבר ישירות וכן במידע שייאסף ויצטבר במאגר המידע שלה בגינו מכל מקור ודרך, למטרות שיווק ומכירות של מוצרים, שירותים, הטבות וכיו"ב, וכן למטרת פנייה לחברי המועדון בדיוור אישי ו/או בפניה ישירה בכל אמצעי תקשורת שתמצא לנכון לרבות באמצעות טלפון, דואר, פקס, דואר אלקטרוני, מסרון, מערכת חיוג אוטומטית, כל תקשורת ואמצעי התקשרות אחר וכד', מטעמה או מטעם אחרים בהרשאתה של איפאה, למטרת משלוח דברי פרסומת, מתן שירותים לחברי המועדון וכן למטרת ניתוח המידע ומחקר סטטיסטי בקשר למועדון.

7.5.           איפאה אף רשאית, למטרות הנ"ל, להעביר את המידע, מעת לעת, לגופים האחרים ו/או שותפים ו/או שיתופי פעולה, ולכל גורם נוסף שיעניק שירותים והטבות לחברי המועדון על פי שיקול דעתה, וגופים וגורמים אלה יהיו רשאים להשתמש אף הם במידע שהועבר אליהם לאותן מטרות שלהן איפאה רשאית לעשות בו שימוש, כאמור לעיל ובכפוף להוראות כל דין.

7.6.           החבר מסכים בזאת באופן מפורש לשימוש האמור לעיל במידע ומאשר כי השימוש בו לא ייחשב כפגיעה בפרטיות ו/או לא יחשב כהודעות ספאם/זבל והחבר והדבר לא יזכה את החבר בכל סעד ו/או פיצוי כלשהו. החבר רשאי לבטל את הסכמתו זו על ידי מתן הודעה בכתב על כך למועדון והחברה תהא זכאית לבטל את חברותו.

7.7.           במקרה של ביטול הסכמת החבר כאמור בסעיף זה לעיל, הנהלת המועדון תהיה רשאית, לפי שיקול דעתה, לבטל את חברותו במועדון.

7.8.           חבר יהא זכאי לבקש להסירו ממאגר המידע של איפאה ע"י הודעה בכתב. החבר יגרע ממאגר המידע תוך 14 ימים ממועד קבלת הודעתו.

7.9.           חבר יהא זכאי לבקש שלא לקבל פניה ישירה מהמועדון באמצעות טלפון, דואר אלקטרוני, מסרונים וכדומה. החבר ייצור קשר טלפוני או במענה בכתב עם נציג איפאה ויבקש להסירו מרשימת התפוצה. עם קבלת הודעתו תעודכן המערכת תו 14 ימים.

7.10.       חבר שמעוניין להסיר את שמו ממאגר המידע של איפאה אונליין או שאינו מעוניין לקבל פניה באמצעות טלפון, דואר אלקטרוני, מסרון וכדומה מאיפאה ייפנה ישירות לאיפאה ו/או ישיב להודעה בבקשה להסיר אותו מרשימת התפוצה או הדיוור.

 

 1.         ביטול חברות במועדון

8.1.           איפאה תהא רשאית לבטל חברותו של חבר מועדון, מכל סיבה שהיא מבלי שתהא חובה לנמק ביטול חברותו כאמור ולרבות במידה ואמצעי תשלום אשר נמסרו לרשתות הכלולות במועדון לא כובדו ע"י בנקים, חברות אשראי וכיוצ"ב, או מכל סיבה שהיא, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי והמוחלט.

8.2.           חבר יהא זכאי לפרוש מהמועדון במתן הודעה בכתב למועדון. החבר יגרע מרשימת חברי המועדון תוך 14 ימים ממועד קבלת ההודעה בדבר רצונו לפרוש ממועדון הלקוחות.

8.3.           חבר אשר נגרע מהחברות במועדון יאבד את מלוא זכויות ולרבות ההטבות, הנקודות והזכויות שנצברו לזכותו ואיפאה לא תחזיר לחבר את דמי החברות ככל שהחבר שילם דמי חברות למועדון.

8.4.           איפאה תוכל להודיע בכל דרך שתמצא לנכון על הפסקת פעילות המועדון בהודעה של 30 יום מראש, וזאת מבלי לפגוע בזכויות שהוקנו לחבר עד לזמן ההודעה. במקרה של הפסקת פעילות המועדון כאמור, תינתן לחברים האפשרות לניצול הנקודות שצברו בהתאם להוראות תקנון זה, למשך תקופה של עד חודש מיום מתן ההודעה בדבר הפסקת פעילות המועדון.

 1.          כללי

9.1.            איפאה שומרת לעצמה את הזכות להוסיף, לשנות, לגרוע ולהחליף בכל עת את כללי ונהלי התקנון, וזאת ללא כל הודעה מוקדמת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט. החל ממועד שינויו של התקנון יחייב את המועדון רק נוסחו החדש.

9.2.            נוסחו המחייב של התקנון הוא זה שיהא מצוי מעת לעת במשרדי איפאה או באתר האינטרנט שכתובתו www.ipea.net.

9.3.            איפאה היא בעלת הסמכות הבלעדית לפרשנות נהלי וכללי התקנון.

9.4.            איפאה רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט, לשנות את שם המועדון, סמלי המועדון וכיוצ"ב בכל עת.

9.5.            דרכי הפרסום של הודעות המועדון תהיינה כפי שיקבע מעת לעת על ידי הנהלת המועדון ועל פי שיקול דעתה הבלעדי.

9.6.            החבר מצהיר ומאשר בזאת כי ידוע לו שהמועדון אינו אישיות משפטית, ולפיכך האחריות לקיום התחייבויות המועדון מוטלת על איפאה למעט במקרים של שיתופי פעולה ו/או התחייבות של חברה נוספת הכלולה במועדון, אז תהיה האחריות על החברה הנוספת כאמור לעיל. לפיכך, ברור כי החבר יהא מנוע מלתבוע את איפאה בגין, עקב או מחמת רכישותיו אצל חברה אחרת הכלולה במועדון וכל טענותיו יופנו אך ורק לחברה אחרת זו.

 

9.7.            ככל שיערכו נספחי תקנון הם יהיו חלק בלתי נפרד ממנו.

9.8.            כל התנהגות של המועדון לטובת הלקוח בניגוד לאמור בתקנון, הינה לפנים משורת הדין בלבד ולא תשמש או תיחשב כויתור של איפאה או של המועדון  או תהווה נוהג במועדון, על האמור בתקנון זה.

9.9.            מתן הטבות לחברי המועדון הינן בכפוף לפעילות תקינה של מערכות התפעול והמחשוב של איפאה. במידה ויחולו תקלות אשר ימנעו באופן זמני מתן הטבות לחברי המועדון כאמור לעיל, תפעל איפאה לטיפול בהם בהקדם ולא יהיו לחברי המועדון טענות או תביעות כנגד איפאה בשל אי מתן ההטבות בתקופת התקלות והטיפול בהן.

9.10.        בהצטרפות החבר למועדון הוא מאשר לאיפאה לקבל דברי פרסומת באמצעות דואר אלקטרוני ו/או מסרונים אלקטרונים ו/או טלפונים ו/או בכל אמצעי פרסום אחר והוא מוותר על כל טענה ו/או פיצוי כלשהו מכוח חוק התקשורת ו/או חוק הגנת הפרטיות ו/או מכוח כל דין אחר בגין קבלת דברי פרסומת מאיפאה ו/או ממי מטעמה.