אודות איפאה

נולדנו מתוך אהבה ליצירה בעץ, חומר ועיצוב. התמחנו בעבודות עץ ייחודיות, בניית פרגולות ודקים ופרטי נגרות מעצים מלאים מיוחדים.
מקור שמנו, איפאה, בשמו של העץ הברזילאי האיכותי המשמש לבניית הדקים אותם אנו בונים ולפרטי נגרות רבים המיוצרים בתכנון אישי.
עם השנים התרחבנו לנישות נוספות בתחום העיצוב מתוך רצון לתת מענה כולל להלבשת הבית תחת קורת גג אחת. איפאה היא בית לאדריכלים ומעצבים, הום סטייליסטים וחובבי עיצוב .
בגלריה שלנו הנמצאת בנס ציונה בנינו לכם עולם של עיצוב, לפנים וחוץ הבית.
ההשראה היא האזורים הרומנטיים של איטליה וצרפת, - טוסקנה,אומבריה פרובנס ובורגון, שדות הלוונדרים, האחוזות והטירות, הים התכול והחול על גווניו, הערים הגדולות בהן חבויים הסגנונות המשלבים בין המודרני לכפרי, הרהיטים שנותנים חמימות ותחושה של בית.
אנו מאמינים בשימת דגש על הפרטים הקטנים שעושים את השינוי ומקפידים על איכות ועיצוב. יחד אנו יוצרים שפה שמחברת את המכלול ליצירה שמכניסה לבית התחדשות, יופי ואת התחושה של להרגיש בבית.
בחדרים שלנו, בחלל הגלריה ובגינה הטוסקנית הגדולה אנו מציגים רהיטים מעץ מלא לכל פינה בבית, ספות וכורסאות מרופדות, ריהוט גינה מעץ ומברזל, כדים, תאורה משנדליירים בניחוח של פעם ועד גופי תאורה משולבי ברזל וזכוכית,טקסטיל,כלים ,כדי גינה וחפצים ייחודים שתמיד מרגשים, מוסיפים צבע ועניין לפנים וחוץ הבית. הקולקציות מוצגות בבית איפאה ומשווקות לחנויות העיצוב וגלריות הריהוט המובחרות .
מזמינים אתכם להנות משירות מקצועי ואדיב , לחוות עולם עיצוב, להתחדש.